Június utolsó hétvégéjén a Kovászna megyei Sokadalom rendezvényére gurult be a Rádió GaGa Duma Dubája. A három nap során ezernél is több érdeklődő fordult meg a mobilstúdiónál és a GaGa-sátornál.
2024. július 01., 10:302024. július 01., 10:30
2024. július 01., 10:352024. július 01., 10:35
Fotó: Borbély Fanni
Június utolsó hétvégéjén a Kovászna megyei Sokadalom rendezvényére gurult be a Rádió GaGa Duma Dubája. A három nap során ezernél is több érdeklődő fordult meg a mobilstúdiónál és a GaGa-sátornál.
2024. július 01., 10:302024. július 01., 10:30
2024. július 01., 10:352024. július 01., 10:35
A teljesség igénye nélkül a Sokadalom-résztvevők fotózkodhattak és beszélgethettek a műsorvezetőkkel, kipróbálhatták a 360 fokos kamerát, de Dubára is dumálhatták magukat. Képes összeállításunk következik.
A Rádió GaGa Kézdivásárhely városát is bevette
Fotó: Rádió GaGa
Folyamatosan pörgött a kerék
Fotó: Rádió GaGa
A hallgatók rapidrandizhattak a műsorvezetőkkel…
Fotó: Rádió GaGa
De akár a Dubára is dumálhatták magukat…
Fotó: Rádió GaGa
Ami a feladványokat tekintve nem volt mindig könnyű…
Fotó: Rádió GaGa
De a nagyszerű nyereményekért mindenképpen megérte belevágni
Fotó: Borbély Fanni
Volt olyan is, aki csak azért látogatott el a Sokadalomra, hogy találkozhasson kedvenc műsorvezetőjével
Fotó: Rádió GaGa
A GaGa-sátornál folyamatos volt a sokadalom. Nem hiába, jó rendezvény a Sokadalom
Fotó: Rádió GaGa
És ha már Kézdin járt a GaGa, vadásztak is egyet. A szerencsés nyertest láthatjuk a fotón Nagy Endre műsorvezetővel
Fotó: Rádió GaGa
István Szidónia villámsminkel a műsor előtt…
Fotó: Rádió GaGa
Horváth Gábor pedig nagyon koncentrál
Fotó: Rádió GaGa
Törzshallgatók a Duma Duba előtt. Vidám hangulatú villáminterjú készült a hölgyekkel
Fotó: Borbély Fanni
Nagy találkozás. A Duma Dubánál fekete pólóban Szabó Előd, a Titán zenekar frontembere, nem mellesleg a Rádió GaGa műsorvezetője
Fotó: Borbély Fanni
Fesztiválrádióként a GaGának exkluzív interjút adott Tarján Zsófia, a Honeybeast belevaló énekesnője…
Fotó: Borbély Fanni
Meglátogatta a Duma Dubát Kalapács József rockénekes…
Fotó: Rádió GaGa
Dorogi Péter (jobbról a második), az Intim Torna Illegál arca/hangja…
Fotó: Borbély Fanni
Na meg a Sokadalom főszervezője, Ménessy Kinga, mindenki Kittyje is
Fotó: Rádió GaGa
Végezetül pedig egy nem is annyira rejtett Székelyhon reklám a Duma Dubánál
Fotó: Borbély Fanni
Csütörtöktől a Duma Duba a VIBE Fesztivál programját színesíti. Egy király buli után pedig igazi felüdülés a gagásokkal egy jót beszélgetni vagy játszani. Akár Székely Csürke- vagy Gedeon Richter-termékekért is, akik nem mellesleg a Duma Duba 2024-es kitelepülésének kiemelt támogatói. Nem elfelejteni: 2024. július 4–7. – a Duma Dub a VIBE Koliban!
Keddre virradóan lehet a leghidegebb ebben a téli szakaszban – nyilatkozta a Digi24 hírtévének Elena Mateescu, az Országos Meteorológiai Szolgálat igazgatója.
Az elmúlt 24 órában 67 riasztás érkezett a hegyimentő szolgálathoz, amelynek munkatársai 75 személynek nyújtottak segítséget – tájékoztatott hétfőn a Salvamont.
Mit hoz az új év: békét vagy bizonytalanságot? Spórolást vagy utazást? A Székelyhon január közepén egy gondolatébresztő, ugyanakkor szórakoztató játékkal várja olvasóit a Facebookon.
Az Országos Közegészségügyi Intézet (INSP) szerint felgyorsult az influenza terjedése Romániában, ezért a szakembereik azt javasolják, hogy a védőoltásra jogosultak haladéktalanul oltassák be magukat.
Negyedik alkalommal szervezik meg a Nincs más név újévi keresztény zenefesztivált Marosvásárhelyen január 17-én 17 órától a Kultúrpalota nagytermében.
Holtan találtak vasárnap egy 18 éves földrai (Feldru) fiút egy besztercei vendéglő padlásterében – tájékoztatott a Beszterce-Naszód megyei rendőrség.
Négy székelyföldi városban lesz premier előtti vetítése a Káel Csaba filmügyi kormánybiztos által rendezett Magyar mennyegző című filmnek, amelyet kalotaszegi és más erdélyi helyszíneken is forgattak.
A január 1. és 8. közötti héten a SIRENE irodák közötti információcserének köszönhetően 453 olyan személyt azonosítottak Európában, akik figyelmeztető jelzéssel szerepeltek a Schengeni Információs Rendszerben (SIS), közülük 313-at Románia területén.
A kormány vasárnap egy sor pontosítást közölt az ingatlanokra (épületek, telkek) és járművekre megszabott adók és illetékek emeléséről szóló döntéssel kapcsolatban.
A Maros és Hargita megyéket is átszelő 15-ös országúton átfogó megelőző rendőrségi akció zajlott vasárnap. Az akció célja a közúti biztonság növelése és a közlekedési balesetek fő kiváltó okainak megelőzése volt.