
Fotó: eMAG
Az eMAG elindítja a Drinks & Coffee Shopot, ahol italok, borok és kávé lesz kapható, és a több mint 21 ezer termék azonnal elérhető lesz az ügyfelek számára.
2023. október 03., 20:522023. október 03., 20:52
2023. október 04., 12:522023. október 04., 12:52
Az új online shop gazdag hazai és nemzetközi termékkínálattal jelentkezik.
A Genius-ügyfelek számára az italok több mint felét már másnap ingyenesen kiszállítják az Easyboxba.
A tavalyi évhez képest az online ital- és kávévásárlások több mint 30 százalékkal nőttek.
Bukarest, 2023. október 2. Az eMAG elindítja a Drinks & Coffee Shop online áruházat, ahol italokat, borokat és kávét lehet vásárolni. A több mint 21 ezer termék azonnal elérhető lesz az eMAG kínálatából és a több mint 700 Marketplace eladó oldalán.
könnyebb és gyorsabb keresési rendszerével, amit a vásárlási szokások szerint alakítottak ki (származási hely, italtípus). Az online bolt kínálatában poharak, csészék, bögrék és kiegészítők is megtalálhatók, valamint akciós ajánlatok is elérhetők.
A gazdag kínálathoz való könnyebb hozzáférés, valamint a kiszállítás kényelmi tényezője, miszerint
lényegesen megnövelte az eMAG-ügyfelek online rendeléseit 2023-ban. Az eMAG-ügyfelek egyaránt vásároltak nemzetközi brandeket és helyi termékeket, a legkeresettebbek a borok, az erős italok és a kávék voltak.
Az italok kínálatából az ügyfelek több mint 500 elérhető brand termékeiből vásárolhatnak, mint a Purcari, Jack Daniel's, Corona, Cramele Recaș, Bumbu, Whitley Neill, Glenfiddich, Sheridan's, Captain Morgan, Johnnie Walker és Domeniile Davidescu.
A kávékínálat több mint 100 brand termékeiből áll, a leggyakrabban rendelt termékek a Lavazza, Tassimo, Julius Meinl, Nescafé Dolce Gusto, Jacobs, Illy, Tchibo, Tchibo Cafissimo, L'OR, Dallmayr és Davidoff.
Fotó: eMAG
„A Dermato Shopot követően ügyfeleink számára egy újabb online teret hoztunk létre, amelynek célja egyszerűsíteni a vásárlási élményt, a legújabb online kereskedelmi értékek szerint. Ez a Drinks & Coffee Shop, ahol gyorsan,
A Romániában létező leggazdagabb termékkínálat mellett az ügyfelek az italok több mint felénél már másnap megkaphatják a rendeléseiket, és a Genius-ügyfelek számára a kiszállítás ingyenes” – nyilatkozta Iulia Bulumete, az eMAG Demand&CX igazgatója.
Mi több, az ügyfelek minden héten extra kedvezményeket és gyors kiszállítási ajánlatokat fedezhetnek fel egyes termékek esetében a „Csütörtöki szórakozási ajánlatban (Oferta de joi pentru distracție)”.
Az eMAG-ról
Az eMAG 2001-ben alapított román bejegyzésű cég, a román online kereskedelmi piac úttörője, 2022-ben a legértékesebb román márka lett és az első online kereskedelmi vállalat, amely első helyet foglal el a Brand Finance rangsorolási listán. Több mint 20 éve a cég folyamatosan befektet olyan Romániában kifejlesztett technológiákon alapuló digitális szolgáltatásokba, amelyek segítségével az ügyfelek időt és pénzt takarítanak meg, és létrehozott egy regionális ökoszisztémát, sikeresen exportálva a helyi modellt Bulgáriába és Magyarországra. Saját kínálata és a Marketplace partnerei révén egyre bővülő termékválasztékkal az eMAG az a hely, ahol bárki bármit, bárhonnan kereshet és megrendelhet. Emellett az ügyfelek élvezhetik az olyan kiemelt szolgáltatásokat, mint a Genius, vagy az ingyenes szállítási és egyéb előnyöket kínáló előfizetést, vagy a fizetési átütemezési szolgáltatásokat, mint például a Buy now, pay later (Vásároljon most, fizessen később) vagy a Slice it (Szeletelés). További információk az eMAG-ról: about.emag.ro
(X – Fizetett hirdetés)
Az elkövetkező napokban enyhe felmelegedés várható, így vékonyodhatnak a tavakon, folyókon a jégrétegek. A hatóságok figyelmeztetnek: ne menjünk rá a jégre.
A Leoni vállalat aradi gépkocsialkatrész-gyártó üzeme értesítette az Arad megyei munkaerő-elhelyezési ügynökséget, hogy 465 alkalmazottjától válik meg a decemberben bejelentett leépítések keretében. Az első munkaszerződéseket márciusban bontják fel.
Májusban vélhetően általános sztrájkba lépnek a közoktatásban dolgozók – nyilatkozta a Társadalmi Párbeszéd Bizottság csütörtöki ülésén a Tanügyi Szakszervezetek Ligájának Botoșani megyei elnöke.
Marcel Ciolacu volt miniszterelnök szerint nem igaz, hogy a Bolojan-kormány reformjainak köszönhetően csökkent a költségvetési hiány.
A földgázárak liberalizálása a korábbi ütemtervnek megfelelően áprilisban várható, ezen a téren nem történt változás – jelentette ki a kormányszóvivő.
Első olvasatban tárgyalta a kormány csütörtöki ülésén azt a törvénytervezetet, amely szerint a nem járulékalapú nyugdíjjal rendelkező személyek elesnek a nyugdíjuk 85 százalékától, ha azt állami fizetéssel halmozzák.
A Biológiai Tudományok Osztályához kapcsolódó új köztestületi tagjává avatta a Magyar Tudományos Akadémia a kézdivásárhelyi dr. Tóth Piroskát, a vizes élőhelyek specialistáját.
Tavaly több mint 5,2 milliárd italcsomagolást váltott vissza a lakosság, és megközelítőleg 387 ezer tonnás mennyiség került az újrahasznosító állomásokra.
A Temes megyei ügyészég 24 órára őrizetbe vette minősített emberölésért és holttestgyalázásért a 15 éves csenei fiú meggyilkolásával gyanúsított két kiskorút, és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.
A kormány dolgozik a 2026-os állami költségvetésen, amely reális alapokra fog támaszkodni – jelentette ki szerda este Ilie Bolojan miniszterelnök.