Noha beállhatna az eltartott feleségek sorába, inkább az álmait valósítja meg: színésznő és producer, vállalkozó. Csősz Boglárka sosem áll meg, mindig hajtja valami. Nevezték már karrieristának és eltartott feleségnek, de ez őt nem igazán zavarja. A színész-üzletasszonnyal Székely Blanka beszélgetett a Székelyhon TV Nézőpont című műsorában.
2021. április 16., 12:002021. április 16., 12:00
„Nem is a férfiakkal van bajunk a mai társadalomban, hanem a nőkkel, akik elengedték magukat, akik nem motiváltak, akik nem akarnak semmit kihozni az életükből. Ezért a többi nőt próbálják meg mindenféle címkével felaggatni vagy esetleg bántani.
– jelenti ki Csősz Boglárka.
„A dinamikus nők, akik tisztában vannak önmagukkal, attól érzik sokkal nőiesebbnek magukat, ha hagyják őket kibontakozni és szárnyalni.
– fejti ki a színész-üzletasszony.
A sepsiszentgyörgyi születésű hölgy Magyarországot már meghódította, milliomos férjével jelenleg Törökországban él.
A Nézőpont legújabb adása megtekinthető a Székelyhon TV Youtube-csatornáján.
Alkotmányos volt Sulyok Tamás eltávolítása, a 12 éves képviselői cikluskorlát és a 70 éves alkotmánybírói korhatár is – reagált Magyar Péter miniszterelnök egy Facebook-bejegyzésben az Alkotmánybíróság (Ab) hétfői döntésére.
Huszönöt aláírás hiányzik a háromezerhez, vagyis cikkünk megjelenéséig 2975-en támogatják a Kovászna megyei Agrosic Egyesület által kezdeményezett petíciót, amellyel a medvék túlszaporulatától való védelmet kérnek.
Az Országos Kataszteri Hivatal (ANCPI) e-Terra alkalmazása működik, és a kiesése alatt felhalmozódott nagy mennyiségű kérelem feldolgozása folyamatban van.
Százhuszonkét tisztségviselőt érinthet a feddhetetlenségi törvény hétfőn alkotmányosnak ítélt módosítása, amely a megbízatás megszűnését írja elő az összeférhetetlenség vagy érdekellentét miatt elmarasztalt személyek esetében.
A jövedéki adó ideiglenes csökkentése ellenére a 10 lejes lélektani küszöb felett maradt Romániában a gázolaj literenkénti átlagára – közölte a Peco-online.ro árfigyelő szakportál hétfőn.
Holtan találtak hétfőn a Szamosban egy 18 éves fiatalembert Szatmárnémetiben, aki vasárnap este tűnt el a folyóban – tájékoztatott a Szatmár megyei katasztrófavédelmi felügyelőség.
A televízió marad a legtöbbek által leginkább megbízhatónak tartott információs forrás, és a közösségi média platformjai közül a Facebook őrzi vezető pozícióját – derül ki az Expert Forum megbízásából készült közvélemény-kutatásból.
Az alkotmánybíróság alkotmányosnak ítélte a feddhetetlenségi törvénybe a Szociáldemokrata Párt (PSD) és a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) kezdeményezésére beiktatott módosítást.
Az alkotmánybíróság hétfőn alkotmányellenesnek nyilvánította a feddhetetlenségi törvényben szereplő „a házastársakéhoz hasonló kapcsolatban élő személy” megfogalmazást – közölték az Agerpres hírügynökséggel a testület illetékesei.
Elmaradt a jogerős ítélet kihirdetése a Borboly Csaba és 12 másik személy ellen indult büntetőperben a Marosvásárhelyi Ítélőtáblán. Az elsőfokú ítélet után benyújtott fellebbezések kapcsán így még néhány napot várni kell a döntésre.
1 hozzászólás