
Fotó: Veres Nándor
Betonfalnak ütközött egy autó Csíkszereda Csíkszenkirály felöli kijáratánál péntek délelőtt, a helyszínre a rendőrség és egy mentőegység is kiszállt.
2022. október 28., 12:442022. október 28., 12:44
2022. október 28., 16:332022. október 28., 16:33
Nem szenvedett súlyos sérüléseket a betonfalnak ütköző autó sofőrje, ugyanis mint a mentőszolgálat munkatársától megtudtuk, a gépkocsit vezető személy ki tudott szállni az autóból és az orvosi ellátást is elutasította.
Fotó: Veres Nándor
Mint arról Maria Plumbu, a Hargita megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője tájékoztatott, a 60 év körüli sofőr Csíkszereda irányából tartott Csíkszentkirály irányába az 578-as európai úton, amikor elvesztette uralmát a járműve fölött, és a sávokat elválasztó betonfalnak ütközött. A balesetben a sofőr enyhén sérült meg, ugyanakkor jelentős anyagi kár keletkezett. Az alkoholszondás vizsgálat alapján az autóvezető nem fogyasztott alkoholt a balesetet megelőzően.
Fotó: Veres Nándor
Fotó: Veres Nándor
Fotó: Veres Nándor
A rendőrség büntetőeljárást indított gyilkossági kísérlet miatt a Lupényben vasárnap délután történt fegyveres támadással kapcsolatban. Az incidens során négyen sérültek meg, kórházban ápolják őket.
Eugen Tomac kijelölt miniszterelnök hétfőn megkezdi a politikai egyeztetések sorozatát a parlamenti pártokkal a kormánya megszavazásához szükséges parlamenti támogatás megszerzése érdekében.
Négy gyermek és három felnőtt lett rosszul egy összejövetelen Hidegségben vasárnap este. A mentőegységek valamennyiüket csíkszeredai kórházba szállították.
Kigyúlt egy személyautó a E578-as úton, Maroshévíz közelében vasárnap délután. Az eset során senki nem sérült meg.
Súlyos közúti balesethez riasztották a mentőegységeket vasárnap délután a Kolozs megyei Méra közelébe, miután egy motoros ütközött egy személyautóval.
Négy ember került kórházba vasárnap, miután egy férfi rálőtt néhány személyre Lupényban – tájékoztatott a Hunyad megyei rendőrség.
Évekbe telt, de sikerült egy ezer lejt meghaladó gyorshajtási bírságot érvénytelenítenie egy sofőrnek. Kulcsfontosságú volt a kitartása.
Kartellezésre hivatkozva minden korábbinál nagyobb összegű, több mint 700 millió eurónyi bírságot szabott ki a román versenytanács a tíz vezető bankra, amelyek állítólag kamatpolitikájuk összehangolásával befolyásolták a román bankközi kamatlábat (ROBOR).
Egy hetvenes éveiben járó férfit több mint 170 km/órás sebességgel vezetve mértek be Târgu Jiu város körgyűrűjén. Százhúsz napra bevonták a jogosítványát, és több mint 4000 lej bírságot kell fizetnie.
A bukaresti rendőrség vizsgálatot indított, miután egy 32 éves rezidens orvost eszméletlenül találtak egy fővárosi kórház mosdójában. A férfi később életét vesztette.
2 hozzászólás