
Archív
Az elsősegélynyújtás világnapján szeptember 9-én, a Vöröskereszt gyergyószentmiklósi csapata 9 órától a központi parkba várja mindazokat, akik érdeklődnek a tevékenységük iránt, kíváncsiak, hogyan működik, miben áll a nagyrészt fiatalok alkotta önkéntes csapat munkája.
2017. szeptember 07., 20:012017. szeptember 07., 20:01
A rendezvény célja felhívni a lakosság figyelmét az elsősegélynyújtás fontosságára. A 9 órától kezdődő megnyitót követően Az életmentés alapjai címmel tartanak bemutatót, majd elsősegély-oktatásra várják az érdeklődőket, a Beteg a babám program keretében pedig szülőknek tartanak felkészítőt.
A rendezvény ideje alatt vérnyomást, vércukorszintet mérnek, illetve többször is elsősegélynyújtó bemutatót tartanak.
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén. Magyar Péter távozásra szólította fel a köztársasági elnököt.
Kelemen Hunor, az RMDSZ elnöke is gratulált Magyar Péter választási győzelméhez a magyar országgyűlési választásokon.
Kétharmaddal kormányozhat a Tisza-párt az elkövetkező négy évben a magyar országgyűlési választások eredményeinek közel száz százalékos feldolgozottsága szerint.
A Tisza és Magyarország megnyerte ezt a választást, nem kicsit, hanem nagyon, sőt nagyon nagyon – jelentette ki a Tisza Párt elnöke vasárnap este Budapesten.
A párt gyenge teljesítménye miatt az országgyűlési választáson, lemondott a Demokratikus Koalíció elnöke, Dobrev Klára.
Elismerte a Fidesz vereségét az eredményvárón tartott beszédében Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke az országgyűlési választások eredményének tükrében. A határon túlról érkező támogatást megköszönte.
A választási eredmények több mint ötven százalékos feldolgozottsága azt mutatja, hogy a Tisza nyerte a magyarországi országgyűlési választást.
A demokrácia ünnepeként értekelte Magyar Péter a magyarországi országgyűlési választási rekordrészvételt.
Közzétette a 2026-os magyarországi országgyűlési választás első részeredményeit a Nemzeti Választási Iroda.
A rendkívüli részvétel a választáson azt mutatja, hogy magyar demokrácia rendkívül erős – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter vasárnap.
szóljon hozzá!