
Fotó: Info Trafic Maros megye
Három jármű ütközött össze Balavásár és Kelementelke között szombaton délután, forgalmi dugóra lehet számítani.
2023. szeptember 02., 16:502023. szeptember 02., 16:50
A Maros megyei rendőrség sajtószóvivője a Székelyhonnak elmondta, a helyszínen lévő kollégáitól annyit sikerült megtudnia, hogy három gépkocsi ütközött össze a Balavásár–Szováta útvonalon, pontosabban Balavásár és Kelementelke között. Egyelőre úgy tűnik, hogy egy személy sérült meg, de állapota nem súlyos, lehetséges, hogy nem fogják kórházba szállítani.
Fotó: Info Trafic Maros megye
A forgalmas útszakaszon délután fél ötkor még zajlottak a vizsgálatok, mérések, így az arra járó gépkocsivezetők nem tudnak akadálytalanul haladni, forgalmi dugók alakultak ki.
Kevesebb mint egy hónap alatt már a második medvét lőtték ki Brassó leginkább medvejárta, Rakodó nevű lakónegyedében – közölte pénteken a város polgármesteri hivatala.
Különösen magas hőmérsékletekre, helyenként kánikulára és kellemetlen hőérzetre vonatkozó figyelmeztetést, illetve elsőfokú (sárga) riasztásokat adott ki pénteken az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM). A hőhullám Maros megyét is érinti.
Kiemelték és a midiai kikötőbe vontatták csütörtökön a térségben márciusban elsüllyedt Astana vontatóhajót.
Pénteken, a tanórák után kezdődik a nyári vakáció az iskolások számára.
Dominic Fritz csütörtökön jogerősen elvesztette az Országos Feddhetetlenségi Ügynökség ellen indított perét a legfelsőbb bíróságon. Az ANI korábban érdekellentétet állapított meg vele szemben.
Portugália és Szlovákia drónelhárító rendszereket ajánlott fel Romániának – nyilatkozta Nicușor Dan a csütörtöki EU-csúcs előtt.
Medve jelenléte miatt küldtek Ro-Alert üzenetet a csíkszeredaiaknak csütörtökön este.
Nem a régóta várt játékmenet előzetessel, hanem egy bejelentéssel rukkolt elő a Grand Theft Auto VI kiadója, a Rockstar Games csütörtök délután.
Adrian Veștea kijelölt miniszterelnök csütörtökön bejelentette, hogy indulni készül a Nemzeti Liberális Párt (PNL) elnöki tisztségéért.
szóljon hozzá!