
Fotó: Pinti Attila
Közzétették a NyárON Szereda fellépőit. Azahriah mellett több nagy népszerűségnek örvendő előadó is jelen lesz a háromnapos csíkszeredai zenei fesztiválon.
2024. május 07., 22:222024. május 07., 22:22
2024. május 07., 22:282024. május 07., 22:28
A NyárON Szereda közösségi oldalán lévő bejegyzés szerint
június 21-én, pénteken 23 órától Loy DJ Set, valamint éjjel 2 órától Mahony DJ Set szórakoztatja a közönséget a Publikon;
június 22-én, szombaton 20.30-tól az On The Low (OTL) magyar lemezkiadó bemutatja Gyuris és Filo produkcióját, 22 órától a sztárfellépő Azahriah koncertezik, 23.30 órától Bassbinvisual következik a Nyáron Cityben. Ugyanakkor 23.30 órától a Publikon a Bohemian Betyars x Parno Graszt zenél;
június 23-án, vasárnap ugyancsak a Publikon 18 órától fellép a Besh o droM, majd a Nyáron Cityben folytatódik a buli, 19.30 órától az Aurevoir, 22 órától az Elefánt, majd éjfélkor a Wellhello lép színpadra.
A szervezők sok további meglepetést ígérnek.
Arról már korábban beszámoltunk, hogy a fesztivál leghíresebb előadója Azahriah lesz.

Napjaink legnagyobb magyar sztárfellépőjét várják a NyárOn Szereda fesztiválra – beszélik hetek óta Csíkszeredában. A fesztivál közösségi oldala sejtelmes fotóval erre enged következtetni.
Lezárult az előkészítő szakasz, így elkezdődhet a székelyudvarhelyi Tamási Áron Gimnázium bentlakásánál történt tragédia nyomán indult büntetőper elsőfokú tárgyalása. Noha voltak problémák a nyomozati anyaggal, ez nem változtatott a helyzeten.
Az emberek kormányt akarnak, nem érdeklik őket a politikusok választási vitái – jelentette ki szerdán Nicușor Dan.
Tánczos Barna miniszterelnök-helyettes szerdán bejelentette, kezdeményezni fogja az Európai Bizottságnál (EB), hogy vegyék le a barnamedvét a szigorúan védett fajok listájáról és helyezzék át egy másik listára.
A Hargita megyei tűzoltók összesen 18 sürgősségi esethez vonultak ki a hét első két napján, miközben 16 Ro-Alert figyelmeztetést is kiadtak a településeken megjelenő medvék miatt.
Két órára felfüggesztik tevékenységüket csütörtökön az ország igazságügyi orvosszakértői és a törvényszéki orvostani szolgálatok munkatársai. A tiltakozó akcióhoz a Hargita Megyei Törvényszéki Orvostani Szolgálat is csatlakozik.
A képviselőház szerdai ülésén döntő házként elfogadta az alapélelmiszerek árréskorlátozását december 31-éig meghosszabbító jogszabálytervezetet.
A TAROM légitársaság adóssága megközelíti a 930 millió lejt és 105 millió lejjel meghaladja a teljes vagyonát, a tavalyi évet pedig 186 millió lejes veszteséggel zárta.
Elsőfokú (sárga jelzésű) árvízvédelmi készültséget rendelt el szerdán az Országos Hidrológiai és Vízgazdálkodási Intézet (INHGA) az ország 14 megyéjében.
Erősödött szerdán a román deviza az euróhoz képest, amelynek az értéke a Román Nemzeti Bank középárfolyama szerint 0,42 banival (0,08 százalékkal) 5,2344 lejre csökkent a keddi 5,2386 lejről.
A kiskérődző-pestis miatt nem lehet Maros megyéből az uniós országokba exportálni a bárány- és juhhúst, nem lehet a megyéből kivinni az állatokat, és az áthaladó állatszállítókat is le kell fertőtleníteni. Ez utóbbit a rendőrség ellenőrzi.
5 hozzászólás