Az eMAG folytatja a vezetői fejlesztési programot egy újabb, 200 ezer eurós befektetéssel Pr-cikk

Cosmin Dodoc, a People & Organisation eMAG elnökhelyettese

Cosmin Dodoc, a People & Organisation eMAG elnökhelyettese

A Grow Talent program az olyan neves egyetemek, mint a Harvard Business School és a MIT Management Executive Education business programjaihoz biztosít hozzáférést a résztvevőknek.

Székelyhon

2022. július 22., 11:592022. július 22., 11:59

2022. július 22., 12:132022. július 22., 12:13

Az eMAG meggyőződése, hogy az oktatás, a tanulás soha nem szűnik meg, így folyamatosan fejleszti és továbbképzi vezetőit, ezért a Grow Talent programban az idén is 200 ezer eurót fektet be olyan neves egyetemek business képzéseire, mint a Harvard Business School és a MIT Management Executive Education. A programban 75 kolléga vesz részt két etapban: 2022 július-október, valamint 2023 február-április között.

„Az eMAG-nál naponta új dolgokat tanulunk a komplex projektjeink kapcsán és a kollégáinknak alkalmuk van a legnevesebb egyetemek által felajánlott programokban továbbfejleszteni magukat és ezáltal kapcsolatba kerülnek a legújabb trendekkel a szakmában, amelyekből nem csak tanulnak, hanem azok inspirálják is őket. Azok, akik részt vettek az előző programon elsősorban azt értékelték, hogy tisztább és strukturáltabb rálátásuk lett a business innováció terén” – nyilatkozta Cosmin Dodoc, People & Organisation eMAG elnökheyettese. A program három fejezetben a stratégiai menedzsment, a tárgyalás és a stratégia üzleti folyamatainak tervezésére összpontosít.

Az eMAG folyamatosan bővíti csapatát és az évek során továbbképzési programokat fejlesztett ki a csapatai számára, fiatal vezetőknek a Future25 vagy az Upgrade programokat, karrierfejlesztési programokat fiatal pályakezdők számára, vagy ügyvezetői fejlesztési programokat olyan egyetemekkel partnerségben, mint a Harvard, MIT vagy a London School of Economics, a Grow Talent.

Az eMAG-ról:

Az eMAG 2001-ben alapított román bejegyzésű cég, a román online kereskedelmi piac úttörője, 2022-ben a legértékesebb román márka lett és az első online kereskedelmi vállalat, amely első helyet foglal el a Brand Finance rangsorolási listán. A cég folyamatosan befektet olyan Romániában kifejlesztett technológiákon alapuló digitális szolgáltatásokba, amelyek segítségével az ügyfelek időt és pénzt takarítanak meg, és létrehozott egy regionális ökoszisztémát, sikeresen exportálva a helyi modellt Bulgáriába és Magyarországra. Saját kínálata és a Marketplace partnerei révén egyre bővülő termékválasztékkal az eMAG az a hely, ahol bárki bármit, bárhonnan kereshet és megrendelhet. Emellett az ügyfelek élvezhetik az olyan kiemelt szolgáltatásokat, mint a Genius, vagy az ingyenes szállítási és egyéb előnyöket kínáló előfizetést, vagy a fizetési átütemezési szolgáltatásokat, mint például a Buy now, pay later (Vásároljon most, fizessen később) vagy a Slice it (Szeletelés). További információk az eMAG-ról itt találhatók.

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

2026. július 11., szombat

Az erdélyi autópálya épülő szakaszainál tett látogatást Ilie Bolojan

Munkalátogatást tett pénteken az erdélyi autópálya Kolozs és Szilágy megyei építkezésein Ilie Bolojan ügyvivő miniszterelnök, aki a kivitelezés előrehaladását ellenőrizte, és egyeztetett a beruházásban részt vevő vállalatok képviselőivel

Az erdélyi autópálya épülő szakaszainál tett látogatást Ilie Bolojan
Hirdetés
2026. július 11., szombat

Ittas, és jogosítvány nélkül vezető sofőröket kaptak el a rendőrök, tetemes bírságokat osztottak ki

Ittas vezetés közben kaptak rajta két férfit a rendőrök pénteken, ugyanakkor egy jogosítvány nélkül vezető sofőrt is lefüleltek.

Ittas, és jogosítvány nélkül vezető sofőröket kaptak el a rendőrök, tetemes bírságokat osztottak ki
2026. július 10., péntek

„Jóakarók” használják ki a magányos időseket

Az egyedül élő idősek mellett egyre több „jóakaró” jelenik meg, aki kihasználja, kifosztja őket – figyelmeztet Csata Éva, a HIFA Egyesület elnöke, aki nyílt levélben fordult a külföldön élőkhöz, kérve, figyeljenek jobban oda itthon lévő szeretteikre.

„Jóakarók” használják ki a magányos időseket
2026. július 10., péntek

Havas táj és fagypont alatti hőmérséklet ma hajnalban

Fagypont alá esett a hőmérséklet péntekre virradóan az Omu-csúcson, ahol csütörtökön fehérbe is borult a táj. Pedig még napokkal ezelőtt az elviselhetetlen kánikulára panaszkodtunk...

Havas táj és fagypont alatti hőmérséklet ma hajnalban
Hirdetés
2026. július 10., péntek

Halálra gázolt a vonat egy idős férfit Medgyesen

Halálra gázolt a vonat pénteken a medgyesi állomáson egy 70 éves férfit.

Halálra gázolt a vonat egy idős férfit Medgyesen
Hirdetés
2026. július 10., péntek

Betört egy ablak a Ryanair egyik járatán, a kialakuló nyomáskülönbség részben kirántotta az ablak mellett ülő utast

Súlyos incidens történt péntek reggel a Ryanair Thesszalonikiből a németországi Memmingenbe tartó járatán: a felszállást követően betört a repülőgép egyik ablaka, a kialakult helyzet miatt pedig megsérült egy utas.

Betört egy ablak a Ryanair egyik járatán, a kialakuló nyomáskülönbség részben kirántotta az ablak mellett ülő utast
2026. július 10., péntek

Az év felére már megszerezte idei hiteligényének csaknem felét Románia

Románia az év első felében már biztosította az idei állami hiteligény 49 százalékát – közölte pénteken Facebook-bejegyzésében Alexandru Nazare ügyvivő pénzügyminiszter.

Az év felére már megszerezte idei hiteligényének csaknem felét Románia
2026. július 10., péntek

Tovább fogy és öregszik Románia lakossága: 2080-ra 15,6 millió alá csökkenhet a népesség

Románia lakónépessége 2080-ra 15,633 millió főre csökkenhet a 2025. január 1-jén nyilvántartott 19,043 millióról – derül ki az Országos Statisztikai Intézet (INS) legfrissebb népesség-előreszámításából.

Tovább fogy és öregszik Románia lakossága: 2080-ra 15,6 millió alá csökkenhet a népesség
Hirdetés