
Fotó: Marius Andone/Facebook
Üzemanyag-szivárgás miatt kapott lángra egy autóbusz motortere kedden kevéssel éjfél előtt Marosvásárhelyen. Személyi sérülés nem történt.
2020. január 29., 10:382020. január 29., 10:38
A marosvásárhelyi Szabadság utcában közlekedő autóbusz 23 óra 30 perckor gyulladt ki, a tűzoltóság szóvivője, Dan Petru Daniel tájékoztatása szerint – az elsődleges vizsgálatok alapján – üzemanyag-szivárgás miatt.
A helyszínre érkező tűzoltók megfékezték a lángokat, megakadályozva, hogy a tűz átterjedjen a parkoló járművekre. Személyi sérülés nem történt.
Fotó: Maros megyei tűzoltóság
Idén ez már a második autóbusz, amely kigyullad és használhatatlanná válik Marosvásárhelyen. Mindkét személyszállító jármű a városháza által fenntartott közszállítási vállalathoz tartozott.

Lángra kapott egy autóbusz motorháza pénteken reggel Marosvásárhelyen a vegyipari kombináttal szemben levő végállomásnál.
Több légi célpontot észlelt a védelmi minisztérium radarrendszere a román légtér közelében, szombaton hajnalban.
Elsőfokú, sárga jelzésű viharriasztást adott ki vasárnapra az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM), amely részben Kovászna megyét is érinti.
Munkalátogatást tett pénteken az erdélyi autópálya Kolozs és Szilágy megyei építkezésein Ilie Bolojan ügyvivő miniszterelnök, aki a kivitelezés előrehaladását ellenőrizte, és egyeztetett a beruházásban részt vevő vállalatok képviselőivel
Ittas vezetés közben kaptak rajta két férfit a rendőrök pénteken, ugyanakkor egy jogosítvány nélkül vezető sofőrt is lefüleltek.
Az egyedül élő idősek mellett egyre több „jóakaró” jelenik meg, aki kihasználja, kifosztja őket – figyelmeztet Csata Éva, a HIFA Egyesület elnöke, aki nyílt levélben fordult a külföldön élőkhöz, kérve, figyeljenek jobban oda itthon lévő szeretteikre.
Fagypont alá esett a hőmérséklet péntekre virradóan az Omu-csúcson, ahol csütörtökön fehérbe is borult a táj. Pedig még napokkal ezelőtt az elviselhetetlen kánikulára panaszkodtunk...
Halálra gázolt a vonat pénteken a medgyesi állomáson egy 70 éves férfit.
Súlyos incidens történt péntek reggel a Ryanair Thesszalonikiből a németországi Memmingenbe tartó járatán: a felszállást követően betört a repülőgép egyik ablaka, a kialakult helyzet miatt pedig megsérült egy utas.
1 hozzászólás