A Saul fia című film ugrik be elsőre Molnár Levente nevének hallattán. A színész mindent megtesz azért, hogy a filmkészítés közelében legyen, akár szereplőként, akár castingmenedzserként.
2021. május 21., 12:052021. május 21., 12:05
São Paulóban, Brazíliában nyerte el legutóbb a legjobb színésznek járó díjat, a Cinefantasy nemzetközi filmfesztiválon Krasznahorkai Balázs első mozifilmje, a Hasadék főszerepében nyújtott alakítását értékelték.
Színészként mindig meg kell találnia ezeknek az embereknek a belső motivációit, hogy miért olyanok, amilyenek. A Szász Attila rendezte nagy sikerű Apró mesék című romantikus thrillerben alakított Bérces karaktere is ilyen. A háború hatására átértékeli az életét és szeretne jobb emberré válni, viszont a környezete nem felejt és a múltbéli cselekedeteinek tükrében ítéli meg őt.
A nagybányai művésszel, aki már közel harminc filmet forgatott pályafutása során, Székely Blanka beszélgetett a Nézőpontban. Molnár Levente karakterformálásról, Oscar-gáláról, szakmai alázatról is beszélt. Az adás megtekinthető a Médiatér Youtube-csatornáján.
Medve jelenlétére figyelmeztették a csíkszeredaiakat szombat este Ro-Alert üzenetben.
Robbanóanyagot tartalmazott a szombat reggel a Fekete-tengerben, a tuzlai partszakasz közelében talált drónmaradvány – közölte a védelmi minisztérium.
Az öt nagy országos szakszervezeti szövetség elutasítja az új közalkalmazotti bértörvénytervezet jelenlegi formáját, és felhívja a figyelmet, hogy a dokumentum valójában újabb méltánytalanságok és társadalmi feszültségek forrása.
Öten sérültek meg szombat délután egy személyautó és egy mentőautó ütközése következtében Brassóban.
Egy 62 éves férfi a Hunyad megyei Guraszáda községből pénteken háromkerekű kerékpárral közlekedett az A1-es autópályán, Marosillye település környékén, hol a belső, hol a külső sávon, a forgalommal szemben.
Idén júliusban 4 677 789 nyugdíjast tartottak nyilván Romániában, 1003-mal kevesebbet, mint az előző hónapban; az átlagnyugdíj 2785 lej volt – derül ki az Országos Nyugdíjpénztár (CNPP) szombaton közzétett adataiból.
Telefont tulajdonított el, illetve bántalmazta volt élettársát egy 34 éves férfi, akit pénteken vettek őrizetbe a hatóságok Sepsiszentgyörgyön – tájékoztat a Kovászna Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ittas sofőrt tartóztattak fel a hatóságok pénteken este Gyergyótölgyes községben – közli a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság.
Nagy mennyiségű cigarettát és alkoholt foglaltak le a rendőrök pénteken a Hargita megyében tartott házkutatások során, ugyanakkor két személy őrizetbe is vettek – közli a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság.
Légköri instabilitásra, a szél felerősödésére széllökésekre, valamint felhőszakadásokra kell számítani az ország több megyéjében, beleértve Hargita és Kovászna megyéket.
szóljon hozzá!