A Rádió GaGánál nyereményekkel kezdődik az iskola

•  Fotó: Rádió GaGa

Fotó: Rádió GaGa

„De nehéz az iskolatáska ilyen szép napos délelőtt” – énekelhetnénk együtt Demjén Ferenccel... A Rádió GaGánál azonban az iskolakezdés nemhogy szomorkodásra, inkább jókedvre ad okot, hiszen újabb értékes nyereményekkel örvendeztetjük meg hallgatóinkat.

Székelyhon

2024. augusztus 25., 10:352024. augusztus 25., 10:35

2024. augusztus 28., 19:172024. augusztus 28., 19:17

Regisztrálj a Rádió GaGa „Nekünk becsengettek!” játékába, és nyerj! A játékban való részvételhez nincs is más teendőd, mint augusztus 25. – szeptember 8. között elküldeni a 0730-548 888-as számra SMS-ben vagy WhatsApp-on keresztneved, telefonszámod és a megyét, ahonnan hallgatsz bennünket. Sőt, mostmár a friss és ropogós GaGa applikációban is regisztrálhatsz! Töltsd le még ma Android vagy IOS készülékedre!

Hogyha pedig augusztus 30-a után hívnak a GaGa-műsorvezetők, mindössze annyi a dolgod, hogy megválaszolod kérdésüket, amely egy egyszerű iskolai feladvány lesz. Ne ijedj meg, nem feleltetni fogunk, csak megkérdezzük, hogy mennyi 1+1, és máris nyeremény ütheti a markodat, sőt esélyed van a nap végi fődíjak valamelyikét is hazavinni.

A nyereményeket köszönjük támogatóinknak. Mutatjuk is, hogy melyek ezek:

  • a székelyudvarhelyi Origami Papírmadár üzlet jóvoltából 10 hallgatónkat ajándékozzuk meg egy-egy 50 lej értékű vásárlási utalvánnyal;

  • 10 szerencsés hallgatónk egészséges és ízletes tízórait pakolhat gyerekének vagy saját magának, hiszen a Lanka hús- és hentesáru üzletlánc által 10 darab 70 lej értékű hentestermékeket tartalmazó csomag kerül kisorsolásra;

  • a sepsiszentgyörgyi Expert Creativ Hobby részéről 6 darab 100 lej értékű termékcsomag keresi majd gazdáját;

  • ha őszi bőrápolás, akkor kihagyhatatlan a One Drop Cosmetics Kft., akik 1 darab 50 lej értékű vásárlási utalványt, valamint 1 darab 100 lej értékű Natural Bloom anti-aging nappali arckrémet ajánlottak fel;

  • 6 darab 50 lej értékű személyesített tárgyakat magában rejtő csomag kerül nyerteseinkhez a gelencei Bene Wood jóvoltából;

  • a csíkszeredai Tectum Company Kft. egy 200 lej értékű meglepetés csomaggal kedveskedik egy szerencsés hallgatónknak;

  • a pihenni vágyókat is megörvendeztetjük, hiszen a székelyudvarhelyi Septimia Hotels&Spa Resort 5 darab 160 lej értékű wellness utalványt ajánlott fel.

A Rádió GaGa a nap végi főnyereményekről sem feledkezett meg. A sepsiszentgyörgyi Expert Creativ Hobby részéről 4 szerencsés hallgatónk fejenként egy-egy 200 lej értékű ajándékutalvánnyal lesz gazdagabb, mely meghatározott képzéseik egyikére felhasználható. A Kidlet részéről pedig 6 darab ugyancsak 200 lej értékű vásárlási utalványt vihetnek haza szerencsés nyerteseink.

A játék hivatalos szabályzatát a radiogaga.ro weboldalon találod!

•  Fotó: Rádió GaGa Galéria

Fotó: Rádió GaGa

Támogatók

Bene Wood
A Bene Wood 2016-ban indult Gelencében, azzal a céllal, hogy kitöltsön egy fontos piaci rést Kovászna megyében: a kisebb mennyiségű faanyagok gyors és megbízható kiszállítását. Az induláskor azt tapasztalták, hogy a nagyobb vállalkozások nem szívesen szolgálják ki a kisebb rendeléseket, különösen nem vállalták azok házhozszállítását. Ezt a lehetőséget kihasználva indították el vállalkozásukat, amely mára jelentős sikereket ért el, és széles ügyfélkörrel rendelkezik.

A Bene Wood előnye, hogy a kisebb mennyiségű faanyagokat is gyorsan és megbízhatóan szállítja ki, különös figyelmet fordítva a minőségre.

Korszerű gépekkel dolgoznak, és nagy raktárkészlettel rendelkeznek, így ügyfeleink rövid időn belül hozzájutnak a félszáraz építkezési faanyaghoz, nem kell heteket várniuk a kiszállításra. Termékeink között megtalálhatók különféle lambériák, kerítés deszkák, gyalult faanyagok és gerendák, melyek ideálisak kisebb-nagyobb épületekhez, teraszokhoz.

Expert Creativ Hobby
Az ősz közeledtével talán még inkább előtérbe kerül az otthoni bekuckózás. Az aktív pihenést, kikapcsolódást otthonunk melegében is megtehetjük, sőt még meg is fűszerezhetjük egy kis kreativitással.

Ha nyitott vagy a kézművesség irányába, és szívesen alkotnál valamit, akkor a sepsiszentgyörgyi Expert Creativ Hobby a te helyed.

Keresd fel őket üzletükben Sepsiszentgyörgyön, a Csíki utca 15. szám alatt, vagy akár online, és engedd, hogy bevezessenek az alkotás rejtelmeibe. Kövesd őket a közösségi médiában, hogy ne maradj le workshopjaikról, képzéseikről, terápiás jellegű foglalkozásaikról.

Lanka
A Lanka hús- és hentesárú vállalkozást Erdélyben sokan ismerik és szeretik. Miért is ne tennék, hiszen termékeiket olyan odaadással, szakmai alázattal és szenvedéllyel készítik, amelyet az erdélyi otthonok csak szeretni tudnak. A vállalkozás 2009-ben indult újra, akkor még mindössze 7 embert foglalkoztattak. Ahogy pedig teltek az évek a rengeteg munka meghozta gyümölcsét: napjainkban több mint 500 üzletben kaphatóak termékeik és közel 40 pár szorgos kéz vesz részt a mindennapi gyártásban.

A Lanka hitvallása pedig egyszerű: csak olyan termékeket hajlandóak gyártani és eladni, amit otthon nyugodt szívvel letehetünk a gyerekeink elé a családi asztalra.

Ha kíváncsi vagy, hogy a házias ízek specialistái milyen termékeket gyártanak, vagy esetleg arra, hogy a lakhelyedhez közel hol találod meg termékeiket, akkor katt a vállalkozás weboldalára: www.lanka.ro

Kidlet
Az iskolakezdés minden szülő számára kihívás, de a KidLet segítségével könnyedén megoldhatod!

2016 óta üzemelő webshopunkban több mint 250.000 minőségi gyerek- és felnőttruha, cipő és kiegészítő közül válogathatsz, melyekkel nemcsak a tanévkezdés, hanem a hétköznapok is gördülékenyebbek lesznek.

Kínálatunk naponta frissül, és több mint 40 fős csapatunk Székelykeresztúron azon dolgozik, hogy a turkálós izgalmakat a legkényelmesebb online vásárlási élménnyel kapcsolja össze. Ha délután 3 óráig leadod rendelésed, akár másnap megkapod a csomagodat! Nemcsak az iskolakezdési időszakban, hanem az év minden napján izgalmas nyereményjátékokkal, kuponakciókkal és hűségprogrammal várunk. Így mindig érdemes visszatérni! Látogass el most a KidLet oldalára, és válogass a créme minőségű, márkás outlet és használt ruhák közül gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt, de vigyázat, a KidLet élmény függőséget okoz!

One Drop Cosmetics
A One Drop Cosmetics a tudatos bőrápolók választása.

Itt a tudomány találkozik a természettel, ugyanis magas hatóanyagtartalmú kozmetikumokat készítenek természetes alapanyagokból.

Céljuk fenntartható, környezetbarát és hatékony alternatívát nyújtani az erdélyi hölgyek számára a világmárkák termékeire, amelyek számos olyan anyagot tartamaznak, amelyek akár károsak is lehetnek hosszú távon az egészségükre. Kozmetikumaik visszaváltható és lebomló csomagolásban vásárolhatóak meg, ezáltal is védve környezetünket. Kínálatukban a kiskamaszoktól a nyugdíjasokig minden korosztály talál a bőrtípusának megfelelő terméket.

Origami Papírmadár
Az Origami Papírmadár üzletben mindent megtalálsz, amire szükséged van.

Táskák, füzetek, ceruzák és sok-sok más termék vár rád, amelyek örömmel töltik meg az iskolakezdést! De ez még nem minden.

Vásárolj bármelyik Papírmadár üzletben 100 lej fölötti értében, hogy részt vehess egy rendkívüli nyereményjátékban, amelynek fődíja nem más, mint egy 2 személyre szóló wellness- és masszázsutalvány a székelyudvarhelyi Septimia Hotel & Spa Resortba. Látogass el üzletükbe Székelyudvarhelyen, az 1918. december 1. utca 7. szám alatt, a Merkúr áruház szomszédságában. Minőség és óriási választék – ez az Origami Papírmadár.

Septimia Hotels & SPA Resort
Hogy mi kell a tökéletes pihenéshez? Szabadtéri- és beltéri úszómedencék, pezsgőfürdők, szaunák, sósdézsák, gőzfürdők, sószoba. Na és az aktív kikapcsolódáshoz? Minifoci-, tenisz-, lábtenisz- és röplabdapálya.

A székelyudvarhelyi Septimia Hotel & Spa Resortban a hűvösebb időben sem kell lemondanod a mozgás öröméről, hiszen asztaliteniszezni, fallabdázni és bowlingozni is van lehetőség.

A sportolás és egész napos wellness után pedig a hagyományos és a nemzetközi konyha csábító ételeit kóstolhatod meg. Septimia Hotels & SPA Resort a pihenés vagy üzleti találkozók tökéletes helyszíne!

Tectum Company
A Tectum Company Kft. 1994 óta meghatározó szereplője a romániai építőiparnak.

Integrált szolgáltatóként a cég lefedi az iparág teljes értékláncát, a tervezéstől kezdve egészen a kivitelezésig.

Széleskörű tapasztalatával és szakértelmével a Tectum Company Kft. folyamatosan magas minőséget biztosít ügyfelei számára. Az évek során a vállalat megbízható partnerré vált az építőipari projektek megvalósításában.

A rovat további cikkei

2025. december 21., vasárnap

Lebilincselő olvasmányok, amelyekkel ráhangolódhatunk a karácsonyra

Varázslatos mesék a gyerekeknek, megható szerelmi történetek és izgalmas krimik a felnőtteknek – az ünnepi időszakban számos tematikus olvasmány közül válogathatunk. Összeállításunkban a székelyföldi könyvtárak karácsonyi ajánlójából mazsolázunk.

Lebilincselő olvasmányok, amelyekkel ráhangolódhatunk a karácsonyra
Hirdetés
2025. december 21., vasárnap

Most jön a leghosszabb éjszaka

Vasárnap kezdődik a csillagászati tél, a napforduló délután 5 óra 3 perckor lesz. A téli napforduló az a pillanat, amikor a Föld forgástengelye a legnagyobb szögben „hajlik el” a Nap sugaraitól.

Most jön a leghosszabb éjszaka
Most jön a leghosszabb éjszaka
2025. december 21., vasárnap

Most jön a leghosszabb éjszaka

2025. december 21., vasárnap

Avatar: Tűz és hamu – hiába a lenyűgöző látvány ha majdnem ugyanazt nézzük mint három évvel ezelőtt

Ezt a filmet három éve már láttam – futott át többször is az agyamon az Avatar most mozikba került Tűz és hamu (Fire and Ash) alcímet kapó, harmadik felvonásának nézése közben. Kritika.

Avatar: Tűz és hamu – hiába a lenyűgöző látvány ha majdnem ugyanazt nézzük mint három évvel ezelőtt
2025. december 20., szombat

Tonnaszámra foglalják le a petárdákat és tűzijátékokat

A téli ünnepi időszakra időzített pirotechnikai ellenőrzőakció részeként a rendőrség eddig közel 53 tonna pirotechnikai cikket foglalt le, 540 büntetőeljárást kezdeményezett és 606 személy ellen indított nyomozást.

Tonnaszámra foglalják le a petárdákat és tűzijátékokat
Hirdetés
2025. december 20., szombat

Román–magyar viszony, kormányzás, felelősség és magyarországi választások – Kelemen Hunor a Transzilván új podcastjében

2025 meghatározó év Románia és az erdélyi magyar közösség számára: új politikai helyzet alakult ki, miközben Európát háború és gazdasági bizonytalanság terheli. Magyarországon választások közelegnek – a belpolitikai viták Erdélyben is érzékelhetők.

Román–magyar viszony, kormányzás, felelősség és magyarországi választások – Kelemen Hunor a Transzilván új podcastjében
2025. december 20., szombat

A kettéhasadt hegy között | Erdély kincsei

Erdély szívében, a Torockói-hegység peremén húzódik egy sziklakanyon, amelyet a természet évmilliók alatt faragott a saját arcára. Ez a Tordai-hasadék.

A kettéhasadt hegy között | Erdély kincsei
2025. december 20., szombat

Civilizációs küldetés a kereszténység védelme

A földön 300 millió keresztény szenved állami elnyomásban vagy terrorszervezetek támadásaitól. Az erdélyi örmény gyökerekkel büszkélkedő Azbej Tristánnal, a Hungary Helps program megvalósításáért felelős államtitkárral Kézdivásárhelyen beszélgettünk.

Civilizációs küldetés a kereszténység védelme
Hirdetés
2025. december 19., péntek

Bíró Barna Botond: nehéz év volt és nehéz év következik

A parajdi sóbánya katasztrófájáról, a távolsági buszjáratok működtetésének újragondolásáról, a megyei hulladékgazdálkodásról esett szó többek között a Bíró Barna Botond, Hargita Megye Tanácsának elnökével való év végi beszélgetésen.

Bíró Barna Botond: nehéz év volt és nehéz év következik
2025. december 19., péntek

Még karácsony előtt megnyílhat egy újabb, 50 kilométeres autópálya-szakasz

Még karácsony előtt átadják a forgalomnak a moldvai (A7-es) autópálya Focșani és Adjud közötti szakaszát – jelentette be a közúti infrastruktúrát kezelő országos társaság (CNAIR) vezérigazgatója.

Még karácsony előtt megnyílhat egy újabb, 50 kilométeres autópálya-szakasz
2025. december 19., péntek

Öt nap alatt 7 millió lejnyi bírságot szabott ki a fogyasztóvédelem

Országszerte több mint 7 millió lej értékben rótt ki bírságot az Országos Fogyasztóvédelmi Hatóság (ANPC) a december 15. és 19. között végzett ellenőrzések nyomán.

Öt nap alatt 7 millió lejnyi bírságot szabott ki a fogyasztóvédelem
Hirdetés