
Fotó: Rádió GaGa
Ezen a hétvégén útra kel a Rádió GaGa Duma Dubája, és meg sem áll Csíkszeredáig, ahol a NyárON Szereda fesztiválon debütál. Azariah és a Wellhello duója mellett így a GaGásokkal is találkozhatnak az érdeklődők június 22-én és 23-án.
2024. június 20., 10:002024. június 20., 10:00
2024. június 24., 09:212024. június 24., 09:21
Több hónapos készülődés után végre a nagyközönség is megismerheti a Rádió GaGa által megálmodott új mobilstúdiót, a Duma Dubát. Ez a fesztiválrádió lehetőséget nyújt Erdély legnagyobb rádióhálózatának arra, hogy a hagyományos szerkesztőség falain kívül, tömegrendezvényeken is jelen legyen, megteremtve ezáltal a meglévő és potenciális hallgatók és a műsorkészítők közötti személyes kapcsolatot.
A Hármas Szabály műsorvezetője, Máthé Kincső már megismerkedett a mobilstúdióval
Fotó: Rádió GaGa
A Magyarországon jelenleg legnépszerűbb előadónak számító
A koncertet az a Rádió GaGa mutatja be, amelynek lejátszási listáján évek óta folyamatosan szerepel a magyarországi előadópáros.
– árulta el Illés Márton, a Rádió GaGa programigazgatója, aki munkatársaival egyetemben már nagyon várja, hogy elkezdődjön az idei fesztiválőrület.
A Rádió GaGa Duma Dubájával június 22-én és 23-án a NyárON Szereda fesztiválján lesz jelen. Nagyon könnyű lesz őket megtalálni, hiszen az impozáns fesztiválrádió fölött egy látványos LED-fallal készülnek, ugyanakkor egy GaGa-sátor is közvetlen szomszédságukban lesz felhúzva.
A NyárON Szeredán Molnár Emőkével és Horváth Gáborral találkozhattok a Duma Dubánál
Fotó: Rádió GaGa
Na de nézzük, hogy milyen programmal várják a nagyérdeműt:
16.00–20.00 Szerencsekerék a Duma Duba mellett értékes ajándékokért
16.00–20.00 Szelfisarok a Duma Dubánál
16.00–18.00 Dumáld dubára magad! játék a Rádió GaGa Duma Dubánál a Székely Csürke támogatásával
17.00–18.00 Egészségkvíz a Gedeon Richterrel – a fesztivál teljes területén
18.00–19.00 RapidRandi a műsorvezetőkkel a Rádió GaGa Duma Dubájánál, kötetlen környezetben és hangvételben
16.00–20.00 Szerencsekerék a Duma Duba mellett értékes ajándékokért
16.00–20.00 Szelfisarok a Duma Dubánál
16.00–18.00 Dumáld dubára magad! játék a Rádió GaGa Duma Dubánál a Székely Csürke támogatásával
17.00–18.00 Egészségkvíz a Gedeon Richterrel – a fesztivál teljes területén
18.00–19.00 RapidRandi a műsorvezetőkkel a Rádió GaGa Duma Dubájánál, kötetlen környezetben és hangvételben
22.00 A 25 éves Rádió GaGa bemutatja a Wellhellot
A NyárON Szeredán való Duma Duba-kitelepülés nem valósulhatott volna meg a lelkes támogatók, a Gedeon Richter és a Székely Csürke közreműködése nélkül. A Rádió GaGa munkaközössége innen is köszönetet mond nekik azért, hogy az idei fesztiválsorozatot végigkíséri két kiemelt főtámogatójuk.
A Duma Duba útjáról és a további fontos tudnivalókról itt értesülhetsz: https://www.radiogaga.ro/dumaduba/
Lakóház gyúlt ki kedd este a csíktaplocai Hársfa utcában.
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
Kilép az RMDSZ bukaresti képviselőházi frakciójából Zakariás Zoltán, az EMSZ elnöke, és a továbbiakban független képviselőként folytatja tevékenységét. A Szövetség részéről becsületbeli lemondásra szólították fel.
Meghalt egy férfi kedden egy nagyszebeni tömbházlakásban kiütött tűzben. A 65 éves férfi elszenesedett holttestét a tűzoltók találták meg.
Legalább 882 millió forintot (2,4 millió eurót) fizet vissza a magyar vásárlóknak és 437 millió forint (1,2 millió euró) bírságot fizet be a költségvetésbe a Temu online piactér európai üzemeltetője a Gazdasági Versenyhivatal eljárásának következtében.
A hőmérséklet szerdától országszerte csökkenni fog, csütörtökön és pénteken pedig az évszakhoz képest szokatlanul hideg idő várható, a hőmérsékleti értékek 8–12 fokkal alacsonyabbak lesznek a többéves átlagnál.
Kompromisszumos költségvetést fogadott el Hargita Megye Tanácsa keddi, áprilisi ülésén. Bevételi oldalon 828 millió lejjel, kiadási oldalon 907 millió lejjel számolnak. A két összeg közötti különbség egyensúlyba hozása még számos tényezőtől függ.
A Szociáldemokrata Párt (PSD), a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) és a Béke – Románia az első frakciói kedden benyújtották a parlamentben a bizalmatlansági indítványt.
A Szociáldemokrata Párt (PSD) és a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) közös bizalmatlansági indítványát nagy valószínűséggel megszavazza majd a parlament, és a kormány megbukik – jelentette ki Tánczos Barna kormányfőhelyettes.
Tarr Zoltánt, a Tisza Párt alelnökét és európai parlamenti delegációvezetőjét a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium irányítására kérte fel Magyar Péter.