
Jelentkezett a sepsiszentgyörgyi rendőrségen az a nő és a férfi, akiket azzal gyanúsítanak, hogy jogtalanul eltulajdonítottak egy bankautomatában felejtett összeget.
2022. november 24., 18:092022. november 24., 18:09
2022. november 24., 18:502022. november 24., 18:50
A rendőrség csütörtök reggel hozta nyilvánosságra a térfigyelő kamera felvételeit, kérve a lakosság segítségét, hogy beazonosítsák az azon szereplő nőt és férfit, akiket azzal gyanúsítanak, hogy november 15-én közel 1900 lejt vettek el, amit a tulajdonos ottfelejtett a bankautomatában. A nap folyamán
Radu Stroe rendőrségi szóvivő megkeresésünkre elmondta, ennek ellenére az eljárás folytatódik, a körülmények figyelembevételével
Amint arról beszámoltunk, november 15-én egy nő a Sugás áruház külső részén felszerelt bankautomatából akart kivenni készpénzt, ám amikor a tranzakció befejeződött, csak a bankkártyáját vette el, a pénzt az automatában felejtette.
Néhány perccel később egy másik nő lépett a bankautomatához, elvitte az ottfelejtett összeget, majd egy férfi kíséretében távozott. A rendőrök nem tudták azonosítani a gyanúsítottakat, ezért csütörtökön nyilvánosságra hozták a felvételeket, és ezzel arra bírták a két keresett személyt, hogy jelentkezzenek a rendőrségen.
80 éves korában elhunyt Tim Curry színészlegenda, a Rocky Horror Picture Show és az It sztárja, aki közel 250 filmben szerepelt pályafutása során.
A képviselőház szerdán döntő házként elfogadta a helyreállítási terv (PNRR) operatív és pénzügyi lezárását szabályozó törvénytervezetet.
Az elmúlt időszakban kormányzó pártokat terheli a teljes felelősség azért, ahogyan az országos helyreállítási terv (PNRR) keretében vállalt bérreformot kezelték – közölte szerdán az öt országos szakszervezeti szövetség.
Százak vettek részt a szemerkélő esőben tartott úzvölgyi megemlékezésen szerdán.
A Nemzeti Liberális Párt (PNL) szerint a Szociáldemokrata Párt (PSD) tudatosan akadályozza az új egységes bértörvény elfogadását, a szociáldemokraták viszont a liberálisokat teszik felelőssé a jogszabálytervezet kudarcáért.
A Tónidob perkúció tábor augusztus 31. és szeptember 3. között várja a dobolás és az ütőhangszerek iránt érdeklődő gyerekeket és fiatalokat. Péntekig lehet még jelentkezni.
Legalább 95 ember életét vesztette, és több mint 380-an eltűntek Himalája határvidékén pusztító villámárvizek következtében Nepálban. A katasztrófát a Kínát és Nepált összekötő folyó partjairól feltörő sár-, víz- és törmelékáradat okozta.
Az Országos Meteorológiai Igazgatóság narancssárga riasztást adott ki szerda estére következő Maros megyei településekre: Szováta, Sóvárad, Makfalva, Székelybere, Nyárádremete, Nyárádmagyarós és Kibéd.
Szociális gondosóra-program bevezetése, a civil pályázati rendszer újraindítása, valamint a városi költségvetés módosítása is a napirenden szerepelt a gyergyószentmiklósi képviselő-testület szerdai ülésén. A Monturistnak újabb levelet küldenek.
Narancssárga riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat több településre Hargita megyében szerda estére. Erős széllökések, jégeső és villámlás is kísérheti a ma esti vihart Korond térségében.
szóljon hozzá!