
Már pénteken délelőtt mikrofonvégre kapta a Rádió GaGa csapata az EgyFeszt főszervezőjét, Kassay Pétert
Fotó: Rádió GaGa
Augusztus első hétvégéjén az EgyFeszt összművészeti fesztivál programját színesítette a Rádió GaGa csapata a Duma Dubával. Augusztus 2–3-án több száz érdeklődő látogatta meg a guruló stúdiót és a mellette található Rádió GaGa-sátrat, nagyon sok helyszíni interjú készült, illetve ajándéktárgyakat is osztogattak a gagások azoknak, akik megpörgették a szerencsekeret vagy két percig megszakítás nélkül beszéltek egy előre meghatározott témakörről. Képriport következik.
2024. augusztus 04., 17:272024. augusztus 04., 17:27
Zacher Gábor toxikológus is szívesen adott interjút a Rádió GaGának a pénteki napon
Fotó: Rádió GaGa
A szerencsekerék állandóan pörgésben volt
Fotó: László Ildikó
Akárcsak a Duma Duba technikai csapata, akik pillanatok alatt elhárították a felmerülő problémákat
Fotó: László Ildikó
Valljuk be, hogy ilyen hölgykoszorúban a műsorvezetés is sokkal jobban megy
Fotó: László Ildikó
István Szidónia mellé Kiss Bence (balra) és Horváth Gábor (jobbra) is beugrott néhány megszólalás erejére a pénteki napon
Fotó: László Ildikó
A Gasztró utca ilyen vagány Rádió GaGa lufikkal telt meg
Fotó: László Ildikó
Kicsik és nagyok egyaránt kipróbálták a szerencsekereket
Fotó: László Ildikó
Mosolygó Dumáld dubára magad! játékosok
Fotó: László Ildikó
A munka egy percre sem állt meg
Fotó: László Ildikó
A Rádó GaGa egyik kedvenc törzshallgatója, Vihar (középen) a képen
Fotó: Rádió GaGa
Vikidál Gyula Liszt Ferenc-díjas énekes volt a péntek délutáni sztárvendég a Duma Dubánál
Fotó: László Ildikó
Véleményünk szerint az egyik legjobb fotó a pénteki napról
Fotó: László Ildikó
Szombaton egy egész malacot sütöttek a Duma Dubával szembeni standnál
Fotó: Rádió GaGa
És ha fesztivál, akkor matricavadászat! A boldog nyertes mellé kislánya is beállt a fotóra
Fotó: Csató Andrea
Berecz András mesemondó is a Rádió GaGa vendége volt
Fotó: Csató Andrea
Általános pillanatkép szombaton. A sátor alatt folyamatos volt a mozgás
Fotó: Csató Andrea
Legénybúcsús csapat dobta fel a szombati esős délutánt
Fotó: Csató Andrea
Rögtönzött szülinapi köszöntés. Innen is boldog születésnapot kíván a Rádió GaGa csapata István Szidóniának!
Fotó: Csató Andrea
Szombat esti csendélet. A Duma Duba mikrofonja megpihen, de csak néhány hétig
Fotó: Rádió GaGa
De miért csak néhány hétig? Mert a Duma Duba nem áll meg, legközelebb a Sepsi Tabakó Festival programjának képezi majd szerves részét! Augusztus 29–31. között érdemes tehát ellátogatni Sepsiszentgyörgyre, ahol Erdély legnagyobb magyar nyelvű kereskedelmi rádióhálózatának csapata várja az érdeklődőket a mozgó stúdió környékén.
A bukaresti ítélőtábla szerdán elrendelte, hogy államelnöki hivatal fizessen ki több mint 754 ezer lejt Traian Băsescu volt államfőnek az elmaradt elnöki járandóság címén arra az időszakra, amikor a juttatás folyósítását felfüggesztették.
Románia euróövezeti csatlakozása addig nem kerülhet napirendre, amíg az ország nem csökkenti tartósan a költségvetési hiányt a GDP 3 százaléka alá – jelentette ki Ilie Bolojan miniszterelnök szerdán Berlinben.
Új szakosztályt hoztak létre a Maros Megyei Tanácsnál a gazdátlan ebek helyzetének kezelésére. A döntés nem választható opció volt: a rendőrség és az állategészségügyi hatóság szólította fel az önkormányzatot a mulasztás pótlására.
Az Országos Energiaszabályozó Hatóság (ANRE) elnöke szerint a földgáz jelenlegi kilowattóránkénti 0,31 lejes hatósági áránál alacsonyabb ajánlatok is elérhetők április elsejétől az intézmény árösszehasonlító weboldalán: 0,30 lej/kWh.
A hóolvadás miatt felgyűlt és el nem folyó víz teszi körülményessé a közlekedést és nehezíti a lakók életét a csíkszeredai Decemberi forradalom lakónegyed egyik utcájában.
Látványos szakaszához érkezett Hargita Megye Tanácsának eddigi legjelentősebb oktatási beruházása: 83 tanintézmény kap bútorzatot és csúcstechnológiás digitális felszerelést. A több mint 101 millió lej értékű projekt első eszközeit Korondon mutatták be.
A haditengerészeti búvárok szerdán 14 óra körül hatástalanították a Midia lőtér közeli partra sodródott tengeri aknát – tájékoztatott a védelmi minisztérium.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) szerint február időjárása jelentős hőmérsékleti kontrasztokat hozhat: a hónap egyes időszakaiban a januárihoz hasonló hideg, máskor pedig tavaszias meleg is előfordulhat.
Büntetőeljárást indított a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság, miután alapos a gyanú, hogy szándékosan megrongálták a megyei tanács egyik szolgálati járművét.
Két autót is eltulajdonított egyetlen éjszaka alatt egy 22 éves, csíkszeredai fiatalember: egyiket lakóhelyéről, másikat Székelyudvarhelyről vitte el.
szóljon hozzá!