Idegenben húzta be a megyei rangadót a Marosvásárhelyi SE

Horváth Bálint Ottó 2024. április 26., 20:49 utolsó módosítás: 2024. április 26., 20:52

Folytatja a győzelmek sorozatát a marosvásárhelyi labdarúgócsapat a harmadosztályú bajnokság alsóházi rájátszásában, az ötödik fordulóban idegenben győzte le a Szászrégeni Avântult.

Csala Róbert gólja három pontot ért. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

Maros megyei rangadót rendeztek pénteken délután a 9-es csoportban az odavágók utolsó játéknapján. Jobb előjelekkel várták a mérkőzést a marosvásárhelyiek, akik az alapszakaszban egy győzelmet és egy döntetlent értek el a régeniek ellen, illetve tizenöt ponttal többet gyűjtöttek a tabellán.

A viszonylag szorosra sikeredett összecsapásukon mindössze egyetlen találat döntött a három pont sorsáról,

ezt a 33. percben a Marosvásárhelyi SE szerezte Csala Róbert révén, ami elegendőnek bizonyult a győzelemhez.

Miután lemaradt a felsőházról, a marosvásárhelyi együttes kiegyensúlyozottan teljesít az alsóházban, ahol sorozatban a harmadik meccsét nyerte meg, és még van esélye a csoportelsőségre, míg az Avântulnak tovább kell küzdenie a bennmaradásért.