Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Zárult a hazai műkorcsolyaidény

Dobos László 2019. április 01., 16:13 utolsó módosítás: 2019. április 01., 16:48
HIRDETÉS

A Bukarest melletti Otopeni Țiriac Aréna volt a házigazdája március utolsó napjaiban a gyermek korosztályú műkorcsolyázók országos bajnokságának. A csíki sportolók három éremmel tértek haza.

Balról jobbra Bogyó Löffler Mária, Tulit Lehel és Simon Mária Fotó: Bogyó Löffler Mária

Bogyó Löffler Mária és Simon Mária edzők összesen 22 versenyzőt neveztek be a bajnokságra, a gyermekek a Csíkszeredai ISK, a Csíkszeredai Sportklub és a Csíkkarcfalvi Felcsík SK színeit képviselték.

Hárman dobogós helyezést értek el, Tulit Lehel és George Assy első lett korosztályában, Karda Oszkár pedig a dobogó harmadik fokára állhatott.

HIRDETÉS

A feloszlás alatt álló Román Korcsolya-szövetség (FRP) különleges minisztériumi engedéllyel rendezhette meg a bajnokságot.

A csíkiak helyezései

Novice intermediate korosztály (14-15 évesek): Tulit Lehel (Sportklub) – 1. hely, Ráduly Réka (Csíkszeredai ISK) – 5. hely, Süket Alexandra (Felcsík SK) – 7. hely.

Basic novice korosztály (12-13 évesek): Karda Oszkár (Felcsík SK) – 3. hely, Domadidi Dóczi Bálint (Sportklub) – 4. hely, Bere Larissza ( ISK) – 4. hely, Antal Bernadett (ISK) – 6. hely, Bere Zója (ISK) – 8. hely, Bartalis Hajnalka (Sportklub)- 10. hely, Gábor Bernadett (ISK) – 12. hely, Csíki Tünde (Sportklub) – 14. hely, Szőke Tünde (Sportklub) – 17. hely, Both Eszter (Felcsík SK) – 18. hely, Tulit Asztrid (Sportklub) – 19. hely, Nagy Boglárka (Sportklub) – 20. hely, Balázs Kitty (Sportklub) – 21. hely, Fülöp Nóra (ISK) – 23. hely.

Cubs (10-11 évesek): Assy George (Sportklub) – 1. hely, Szőke Anna (Sportklub) – 11. hely, Domahidi Dóczi Ágnes (Sportklub) – 12. hely, Tulit Ingrid (Sportklub) – 14. hely, Fülöp Kata (ISK) – 16. hely.

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS