Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Vereség Galacon, még nem jutott fel a VSK

Horváth Bálint Ottó 2019. április 07., 13:19 utolsó módosítás: 2019. április 07., 20:56

Kikapott Galacon a Marosvásárhelyi VSK teremlabdarúgó-csapata, a másodosztályos bajnokság 16. fordulójában a házigazda United II. 4–3-ra győzött.

Nem tudták ledolgozni hátrányukat a vásárhelyiek a vasárnap délelőtti meccsen. Archív Fotó: Haáz Vince

Elszalasztotta esélyét, hogy már a vasárnapi játéknapon bebiztosítsa feljutását az élvonalba a marosvásárhelyi csapat. A mérkőzés előtt a ranglistán negyedik helyezett

Galac komoly vetélytársnak bizonyult.

A vásárhelyiek az első félidőben egygólos hátrányba kerültek, és bár a másodikban megpróbáltak fordítani, két találatukra a hazaiak szintén kettővel válaszoltak, akik így megtartották az előnyüket.

Szezonbeli második bajnoki vereségével a VSK-nak csökkenhet az előnye az élen. Amennyiben viszont a következő mérkőzésén, április 13-án 18.30-tól hazai pályán legyőzi a Gyergyóremetei Kereszthegy csapatát,

az utolsó forduló előtt biztosan feljut az élvonalba.