Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Újra megmérkőzik BL-ellenfeleivel a Kolozsvári CFR és a Ferencváros

Horváth Bálint Ottó 2019. augusztus 30., 14:59 utolsó módosítás: 2019. augusztus 30., 15:36
HIRDETÉS

Pénteken délután kisorsolták a labdarúgó Európa Liga főtáblájának csoportjait. A Kolozsvári CFR a legnagyobb ellenfélnek a Laziót, a Ferencváros a CSZKA Moszkvát kapta, de ismét megmérkőznek a BL-selejtezőben kiejtett riválisaikkal is.

Ismét a Celtic lesz az egyik rivális. Archív Fotó: Facebook/Fotbal Club CFR

A Kolozsvári CFR és a Ferencváros is a negyedik kalapból várta a sorsolást, a koefficiensek alapján a román bajnok az utolsó előtti, a magyar az utolsó helyen szerepelt.

Dan Petrescu együttese az E csoportba kapott besorolást, ahol

HIRDETÉS

az olasz Lazio és a francia Rennes mellett az a skót Celtic is az ellenfele lesz, amelyet a BL-selejtező harmadik körében bravúrral sikerült búcsúztatnia.

A Ferencváros a H csoportba került

az orosz CSZKA Moszkva és a spanyol Espanyol mellé, de ismét találkozik a BL-selejtező első fordulójában kiejtett bolgár Ludogoreccel is.

A sorsolás előtt megválasztották az EL előző idényének legjobb játékosát, az elismerést a Chelsea-vel győztes, a nyáron a Real Madridhoz szerződött Eden Hazard kapta.

Labdarúgó Európa Liga, csoportbeosztás

A csoport: Sevilla (spanyol), APOEL (ciprusi), Qarabag (azeri), Dudelange (luxemburgi).
B csoport: Dinamo Kijev (ukrán), Köbenhavn (dán), Malmö (svéd), Lugano (svájci).
C csoport: Basel (svájci), Krasznodar (orosz), Getafe (spanyol), Trabzonspor (török).
D csoport: Sporting (portugál), PSV Eindhoven (holland), Rosenborg (norvég), LASK Linz (osztrák).
E csoport: Lazio (olasz), Celtic (skót), Rennes (francia), Kolozsvári CFR (romániai).
F csoport: Arsenal (angol), Eintracht Frankfurt (német), Standard Liege (belga), Guimaraes (portugál).
G csoport: Porto (portugál), Young Boys (svájci), Feyenoord (holland), Rangers (skót).
H csoport: CSZKA Moszkva (orosz), Ludogorec (bolgár), Espanyol (spanyol), Ferencváros (magyar).
I csoport: Wolfsburg (német), Gent (belga), Saint-Étienne (francia), Olekszandrija (ukrán).
J csoport: Roma (olasz), Mönchengladbach (német), Istanbul Basaksehir (török), Wolfsberg (osztrák).
K csoport: Besiktas (török), Braga (portugál), Wolverhampton (angol), Slovan Bratislava (szlovák).
L csoport: Manchester United (angol), Asztana (kazah), Partizan (szerb), AZ Alkmaar (holland).
Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS