Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Tíz gól a szentmártoni kupameccsen

Dobos László 2019. szeptember 10., 11:55 utolsó módosítás: 2019. szeptember 10., 13:45
HIRDETÉS

Egy hazai és négy vendéggyőzelem született a 2020-as labdarúgó Román Kupa Hargita megyei szakaszának első fordulójában.

Látványos mérkőzésen jutott tovább a tusnádfürdői csapat (zöldben) Fotó: Pinti Attila

Győzelemmel mutatkozott be a székelyföldi labdarúgás legújabb csapata, a Lázárfalvi Mohos: a nyáron alakult alcsíki együttes 5–3-ra nyert a községközpont, Kozmás csapata ellen.

A nézők szempontjából látványos meccs volt Csíkszentmártonban, ahol 7–3-ra nyerve harcolta ki a továbbjutást Tusnádfürdő gárdája.

Labdarúgó Román Kupa, Hargita megye, első forduló

Csíkszentsimoni FC II.–Csíkszentkirályi Borsáros 1–2 (0–1)
Gólszerzők Mihai Cobzaru (53., öngól), illetve Endes Szilárd (15.) és Szabó Ervin (77.).

Lázárfalvi Mohos–Kozmási Komisz 5–3 (2–1)
Gólszerzők Balázs István (16.), Szabó András (26.), Farkas József (53.), Bara László (59., 86.), illetve Márton József (30.), Miklós Ferenc (87.), Pál-Kasza Vince (89.).

Csíkszentimrei Töviske–Tusnádi Piliske 3–6 (1–3)
Gólszerzők Pál Ignác (47.), Demeter Zoltán (23.), Szabó Hunor (81.), illetve Bálint Balázs (6., 45., 71., 86.), Jakab Szilárd (20.), Fănel Bucur (76.).

HIRDETÉS

Csíkszentmártoni Alcsík SE–Tusnádfürdői SE 3–7 (0–3)
Gólszerzők Olteán János (47., 65., 67.), illetve Melles Alpár (6.), Dobri Norbert (10.), Orbán Norbert (35.), Nagy István (60., öngól), Dobri László (72.), Bálint Zsolt (86.), Tamás Nándor (90.).

Csíkszentmihályi Törekvés–Gyimesfelsőloki Tatrosforrás 1–3 (1–1)
Gólszerzők Nyáksuly Csongor (17.), illetve Tankó János (27.), Antal Attila (46.), Fikó Botond (80.).

A győztes csapatok bejutottak a következő fordulóba.

Fotó: Pinti Attila

Az udvarhelyiek jövő héten kezdenek

Az Udvarhely körzetis csapatok első kupameccseit jövő héten rendezik. A párosítások szeptember 17-én, kedden 17 órától: Homoródszentpéteri Homoród–Bögözi SE, Székelyszentléleki Nyikó–Siménfalvi Fiatalság, Alsósófalvi SE–Korondi Ifjúság, Parajdi SK–Parajdi SE, Máréfalvi Medvenyelv–Kápolnási SE, Zeteváralji SE–Bogárfalvi Gordon. Szeptember 18-án, szerdán 17 órától: Homoródszentpáli Radicza–Felsőboldogfalvi FTK, Kissolymosi Sólyom SE–Alsóboldogfalvi SE, Etédi Testvériség–Gagyi Gagyvize, Oklándi Rika–Homoródszentmártoni Reménység és Székelyudvarhelyi Golimpiákosz–Kobátfalvi Nyikó SE. 

A továbbjutás egyetlen mérkőzésen dől el, az elől írt csapatok házigazdák.

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS