Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Távolodik a bennmaradástól az MSE

Horváth Bálint Ottó 2019. március 22., 20:01 utolsó módosítás: 2019. március 22., 22:55

A Tasnádi Unirea ellen sem sikerült a pontszerzés a Marosvásárhelyi MSE-nek, amely idei negyedik mérkőzésén is vereséget szenvedett, ráadásul továbbra is gólképtelen.

Bátran játszottak a vásárhelyiek, de ismét vesztes meccsen vannak túl. Archív Fotó: Haáz Vince

A harmadosztályos labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának pénteki játéknapján fontos lett volna a pontszerzés a kieséssel egyre inkább fenyegetett vásárhelyieknek, akik szintén a tabella második felében található ellenfelet fogadtak.

Akárcsak az előző mérkőzéseken, a Szatmár megyeiek ellen is rosszul kezdett az MSE, hiszen

már az első tíz percben hátrányba került.

A korán bekapott gól után megpróbálták átvenni a kezdeményezést a vásárhelyiek, indításokkal akarták meglepni a vendégeket, de nem jártak sikerrel.

A folytatásban magabiztosan tartotta előnyét az Unirea, majd félórával a vége előtt a második góljával nagyban eldöntötte a három pont sorsát.

A hátralévő időben az MSE bátran ment előre,

erőltette a támadásait, és meg is voltak a lehetőségei. Gólt viszont nem tudtak szerezni a hazaiak, ellenben a Tasnád a végén belőtte a harmadik találatát is.

Az újabb vereséggel az MSE-nek tovább csökkentek a bennmaradási esélyei. Következő mérkőzésükön a vásárhelyiek a Barcarozsnyói Olimpic vendégei lesznek.