Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Szoros meccsek, hazai sikerek a keleti csoportban

Dobos László 2019. szeptember 16., 13:47 utolsó módosítás: 2019. szeptember 16., 13:51
HIRDETÉS

Mind a négy mérkőzés hazai győzelemmel zárult a Hargita megyei labdarúgó 4. Liga keleti csoportjának 2. fordulójában. Az ötödik találkozót, a tavalyi bajnok Gyergyószentmiklósi VSK találkozóját elnapolták.

A Csicsói Ezüstfenyő két győzelemmel kezdte a bajnokságot, első helyen áll. Archív felvétel Fotó: Veres Nándor

A Gyergyószentmiklósi VSK–Gyimesbükki SE mérkőzést a hazai klub kérésére halasztották el, a lejátszott négy találkozón hazai győzelmek születtek, de csak a balánbányaiak tudtak egynél nagyobb gólkülönbséggel nyerni.

HIRDETÉS

Labdarúgó 4. Liga, Keleti csoport, 2. forduló

Csicsói Ezüstfenyő–Szépvízi MŰ 2–1 (0–0)
Gólszerzők: György Hunor (72. perc) és Gabriel Doltea (88.), illetve Alin Covrig (82.). Tudósított: Papp Levente.

Gyergyószárhegyi Bástya–Csíkszentdomokosi SK 3–2 (1–1)
Gólszerzők: Len Attila (27., 66. és 82.), illetve Cătălin Tenchiu (8.) és Mirel Drian (71.). Tudósított: Horváth Vilmos.

Csíkszentsimoni FC–Csíkszentgyörgyi Fiság 4–3 (3–2)
Gólszerzők: Gergely Alpár (19.), Tompos Szilárd (28. és 50.), Dobos Oszkár (76.), illetve Tompos Tamás (9. és 79.), Péter Szabolcs (12.). Tudósított: Tamás Attila.

Balánbányai Bányász–Maroshévízi Pro Mureșul 4–1 (2–0)
Gólszerzők: Ciprian Mitocaru (8., 22. és 78.), Bogdan Bâscă (65.), illetve Andrei Fleșier (74.). Tudósított: Albu László.

Labdarúgó 4. Liga, keleti csoport, 2019–2020
M GY D V GK P
1. Csicsói Ezüstfenyő 6 5 0 1 20–8 15
2. Gyergyószentmiklósi VSK 5 4 0 1 21–13 12
3. Csíkszentgyörgyi Fiság 6 4 0 2 15–11 12
4. Csíkszentsimoni FC 6 4 0 2 15–18 12
5. Maroshévízi Pro Mureșul 6 3 0 3 19–12 9
6. Gyergyószárhegyi Bástya 6 3 0 3 17–14 9
7. Csíkszentdomokosi SK 6 3 0 3 17–17 9
8. Balánbányai Bányász 6 2 0 4 10–11 6
9. Szépvízi MŰ 6 1 0 5 15–28 3
10. Gyimesbükki SE 5 0 0 5 6–23 0

A következő forduló (szeptember 21-22.) programja: Maroshévíz–Szentsimon, Szépvíz–Gyergyói VSK, Balánbánya–Szentdomokos, Csíkszentgyörgy–Csicsó és Gyimesbükk–Szárhegy.

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS