Egyéb sportok
Imperial Wet
Kosárlabda

Szoros meccsek, hazai sikerek a keleti csoportban

Dobos László 2019. szeptember 16., 13:47 utolsó módosítás: 2019. szeptember 16., 13:51

Mind a négy mérkőzés hazai győzelemmel zárult a Hargita megyei labdarúgó 4. Liga keleti csoportjának 2. fordulójában. Az ötödik találkozót, a tavalyi bajnok Gyergyószentmiklósi VSK találkozóját elnapolták.

Szoros meccsek, hazai sikerek a keleti csoportban
galéria
A Csicsói Ezüstfenyő két győzelemmel kezdte a bajnokságot, első helyen áll. Archív felvétel Fotó: Veres Nándor

A Gyergyószentmiklósi VSK–Gyimesbükki SE mérkőzést a hazai klub kérésére halasztották el, a lejátszott négy találkozón hazai győzelmek születtek, de csak a balánbányaiak tudtak egynél nagyobb gólkülönbséggel nyerni.

Labdarúgó 4. Liga, Keleti csoport, 2. forduló

Csicsói Ezüstfenyő–Szépvízi MŰ 2–1 (0–0)
Gólszerzők: György Hunor (72. perc) és Gabriel Doltea (88.), illetve Alin Covrig (82.). Tudósított: Papp Levente.

Gyergyószárhegyi Bástya–Csíkszentdomokosi SK 3–2 (1–1)
Gólszerzők: Len Attila (27., 66. és 82.), illetve Cătălin Tenchiu (8.) és Mirel Drian (71.). Tudósított: Horváth Vilmos.

Csíkszentsimoni FC–Csíkszentgyörgyi Fiság 4–3 (3–2)
Gólszerzők: Gergely Alpár (19.), Tompos Szilárd (28. és 50.), Dobos Oszkár (76.), illetve Tompos Tamás (9. és 79.), Péter Szabolcs (12.). Tudósított: Tamás Attila.

Balánbányai Bányász–Maroshévízi Pro Mureșul 4–1 (2–0)
Gólszerzők: Ciprian Mitocaru (8., 22. és 78.), Bogdan Bâscă (65.), illetve Andrei Fleșier (74.). Tudósított: Albu László.

Labdarúgó 4. Liga, keleti csoport, 2019–2020
M GY D V GK P
1. Gyergyószentmiklósi VSK 13 11 1 1 50–23 34
2. Csicsói Ezüstfenyő 13 10 0 3 38–19 30
3. Maroshévízi Pro Mureșul 13 8 1 4 51–25 25
4. Csíkszentdomokosi SK 13 7 1 5 44–34 22
5. Balánbányai Bányász 13 7 0 6 29–25 21
6. Csíkszentsimoni FC 13 6 2 5 34–37 20
7. Csíkszentgyörgyi Fiság 13 6 1 6 23–27 19
8. Gyergyószárhegyi Bástya 13 5 1 7 31–31 16
9. Szépvízi MŰ 13 1 1 11 20–48 4
10. Gyimesbükki SE 13 0 0 13 19–70 0

A következő forduló (szeptember 21-22.) programja: Maroshévíz–Szentsimon, Szépvíz–Gyergyói VSK, Balánbánya–Szentdomokos, Csíkszentgyörgy–Csicsó és Gyimesbükk–Szárhegy.

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat