Egyéb sportok
Imperial Wet
Kosárlabda

Szombaton játssza következő meccsét az FK Csíkszereda

Dobos László 2019. október 22., 11:03 utolsó módosítás: 2019. október 22., 11:35

Véglegessé vált a román labdarúgó 2. Liga 14. fordulójának programja, az FK Csíkszereda szombaton délelőtt a Concordia Chiajna otthonában vendégszerepel.

Szombaton játssza következő meccsét az FK Csíkszereda
galéria
Idegenből szállíthatnak pontot, pontokat Fotó: Gábos Albin

A Román Labdarúgó-szövetség (FRF) honlapján közzétette a soron következő játéknap menetrendjét. A Valentin Suciu által irányított együttes idegenben játszik, a tavaly még az élvonalban szereplő Chiajnánál.

{A}

Az összecsapást szombaton 11 órától rendezik.

A 14. forduló péntek délután kezdődik, az utolsó összecsapást majd egy hónap múlva rendezik, mivel a Petrolul Ploiești az ifjúsági válogatottak szereplése miatt halasztást kért.

A 13. forduló utolsó, hétfő esti mérkőzésén: FC Argeş Pitești–Konstancai Farul 2–2.

Labdarúgó 2. Liga, 2019–2020, 14. forduló
2019. 10. 25., 18:00 Pandurii Târgu Jiu Kolozsvári U 0–1
2019. 10. 26., 11:00 Konstancai Farul CS Mioveni 2–0
2019. 10. 26., 11:00 Concordia Chiajna FK Csíkszereda 1–0
2019. 10. 26., 11:00 Viitorul Pandurii Târgu Jiu Bukaresti Metaloglobus 1–0
2019. 10. 26., 12:00 FC Rapid Temesvári Ripensia 0–0
2019. 10. 26., 13:00 Temesvári Poli Dunărea Călărași 1–1
2019. 10. 27., 12:30 Resicabányai Muncitoresc Aradi UTA 2–3
2019. 10. 28., 18:00 FC Argeș Gloria Buzău 3–1
2019. 11. 20., 11:00 Turris-Oltul Turnu Măgurele Petrolul Ploiești 1–1

Labdarúgó 2. Liga, 2019–2020
M GY D V GK P
1. Aradi UTA 23 15 5 3 49–13 50
2. CS Mioveni 23 10 9 4 36–22 39
3. Turris-Oltul Turnu Măgurele 22 11 6 5 36–25 39
4. FC Argeș 23 10 8 5 34–25 38
5. Petrolul Ploiești 23 10 8 5 23–20 38
6. FC Rapid 23 10 7 6 32–20 37
7. Bukaresti Metaloglobus 23 10 7 6 28–20 37
8. Gloria Buzău 23 9 6 8 35–27 33
9. Konstancai Farul 23 9 6 8 27–20 33
10. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 22 9 6 7 32–27 33
11. Temesvári Poli 22 8 8 6 20–12 32
12. Dunărea Călărași 23 8 7 8 29–30 31
13. Temesvári Ripensia 23 6 10 7 28–34 28
14. Kolozsvári U 23 5 12 6 29–26 27
15. Resicabányai Muncitoresc 22 6 6 10 30–35 24
16. Concordia Chiajna 22 6 6 10 20–30 24
17. FK Csíkszereda 23 5 7 11 17–33 22
18. Sportul Snagov 23 2 3 18 18–61 9
19. Pandurii Târgu Jiu 23 1 5 17 10–53 8

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS