SZKC: két hazai meccs következik

Zátyi Tibor 2017. szeptember 12., 11:05 utolsó módosítás: 2017. szeptember 12., 12:17

Alig járt le a harmadik forduló a férfi kézilabda Bölények Ligájában, kedden már elkezdődik a negyedik.

Egymás után kétszer saját közönsége előtt játszik a KC Fotó: Barabás Ákos

A hét végéről előrehozott mérkőzésen a Bukaresti Dinamo 18.30-tól a Dunărea Călărași vendége lesz, mivel a címvédő a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, vasárnap 17.50-től a dán Skjern Handbol otthonában játszik.

A második forduló rangadóján, hétfőn késő este a Konstancai Dél-Dobrudzsa KC meglepetést okozott, szinte végig vezetve idegenben legyőzte a bajnoki címre pályázó Bukaresti CSM-met. A fővárosi együttes két fordulót követően továbbra is nulla pontos.

A Székelyudvarhelyi KC pénteken este nyolctól játszik, a városi sportcsarnokban a Bukaresti Steaua lesz az ellenfél. Az összecsapást a tervek szerint élőben közvetíti a Digi Sport és a Dolce Sport. A Steaua elleni derbit követően az SZKC számára újabb hazai mérkőzés következik, a bajnoki program szerint a Fogarasi VSK látogat Udvarhelyre szeptember 24-én.