Egyéb sportok
Imperial Wet
Kosárlabda

Sok gól a megyei kuparajton, a nyugati csoportban kezdődhet a bajnokság

Székelyhon 2020. február 26., 13:32 utolsó módosítás: 2020. február 26., 17:54

Lejátszották az első mérkőzéseket a jövő évi labdarúgó Román Kupa Hargita megyei szakaszának 4. fordulójában.

Sok gól a megyei kuparajton, a nyugati csoportban kezdődhet a bajnokság
galéria
A Sporting kiütéses győzelmet aratott Székelyvarság ellen

Máréfalva és Agyagfalva háromgólos győzelemmel jutott tovább a következő körbe, míg a Székelyudvarhelyi Sporting kiütéses sikert aratva lépett a negyeddöntőbe.

A hétvégén elkezdődnek a küzdelmek a Hargita megyei bajnokság nyugati csoportjában, keleten egy héttel későbbre, március 8-ára ütemezték a tavaszi rajtot.

Labdarúgó Román Kupa, Hargita megye, nyolcaddöntő:
Máréfalvi Medvenyelv–Farkaslaki SE 5–2,
Székelyvarsági Tartód SE–Székelyudvarhelyi Sporting 0–8,
Agyagfalvi Lendület–Malomfalvi Fiatalság 3–0.

A többi mérkőzést március 18-án 15 órától rendezik: Gyergyószárhegyi Bástya–Csíkszentdomokosi SK, Szépvízi MŰ–Gyergyószentmiklósi VSK, Lázárfalvi Mohos–Csíkszentsimon FC, Oklándi Rika–Homoródalmási Homoród és Kissolymosi SE–Székelykeresztúri Egyesülés.

Labdarúgó 4. Liga, nyugati csoport, 2019–2020, 14. forduló
2020. 02. 29., 15:00 Malomfalvi Ifjúság Farcádi SE 3–2
2020. 02. 29., 15:00 Székelykeresztúri Egyesülés Székelyudvarhelyi Sporting 1–2
2020. 02. 29., 15:30 Székelyudvarhelyi Roseal SE Homoródszentmártoni Reménység 0–0
2020. 03. 01., 15:00 Nagygalambfalvi SE Homoródalmási Homoród 2–0
2020. 03. 01., 15:00 Lövétei Egyesülés Farkaslaka SE 0–2
2020. 03. 01., 15:00 Agyagfalvi Lendület Zetelaki Fenyő 3–3
2020. 03. 18., 16:00 Szentegyházi Vasas Szentábrahámi Andycom SE

Labdarúgó 4. Liga, nyugati csoport, 2019–2020
M GY D V GK P
1. Székelyudvarhelyi Sporting 15 12 1 2 60–20 37
2. Farkaslaka SE 15 9 3 3 29–19 30
3. Székelyudvarhelyi Roseal SE 14 9 1 4 24–15 28
4. Farcádi SE 15 7 3 5 38–23 24
5. Lövétei Egyesülés 15 6 4 5 28–23 22
6. Zetelaki Fenyő 14 6 3 5 47–36 21
7. Agyagfalvi Lendület 15 6 3 6 33–30 21
8. Nagygalambfalvi SE 15 6 2 7 28–26 20
9. Székelykeresztúri Egyesülés 14 5 4 5 22–25 19
10. Homoródalmási Homoród 14 6 1 7 27–35 19
11. Malomfalvi Ifjúság 15 6 0 9 37–43 18
12. Szentegyházi Vasas 13 4 1 8 21–43 13
13. Szentábrahámi Andycom SE 13 3 2 8 21–44 11
14. Homoródszentmártoni Reménység 15 1 2 12 21–54 5

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat