Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Rangadót játszik az FK Csíkszereda

Dobos László 2018. október 11., 21:00 utolsó módosítás: 2018. október 11., 21:45
HIRDETÉS

A csoport egyik legerősebb csapatát, a ranglista második helyén álló Lénárdfalvi ACS Comunalt fogadja pénteken délután három órakor a listavezető FK Csíkszereda a labdarúgó 3. Liga 8. fordulójában.

Győzelmet várnak a szurkolók az FK Csíkszeredától Fotó: Gábos Albin

Két Máramaros megyei csapat áll az éllovas FK Csíkszereda mögött az 5. csoport rangsorában, a jobb különbséggel második helyezett lénárdfalvi gárda pénteken délután Csíkszeredában vendégszerepel.

„Tapasztalt csapat érkezik Csíkszeredába, meghatározó játékosok alkotják, de reméljük, semlegesíteni tudjuk majd őket, és a legjobbat hozzuk ki magunkból. Mint minden mérkőzésen, a Lénárdfalva elleni találkozón is a három pont megszerzése a cél” – mondta Valentin Suciu, az FK Csíkszereda vezetőedzője.

HIRDETÉS

A szakembertől megtudtuk, hogy Bajkó, Csürös és Hodgyai továbbra is sérüléssel küszködik, Berdét és Antalt pedig egy újabb sérülés elkerülése miatt elővigyázatosságból nem fogják pályára küldeni.

Jebari felépült, nagy valószínűséggel játszani fog – nyilatkozta Suciu. Eltiltott játékos nincs az FK keretében.

Labdarúgó 3. Liga, 5-ös csoport, 8. forduló

Pénteken 14 órától:
Szászhermány–Radnóti SK
FK Csíkszereda–Lénárdfalva
Medgyesi Gaz Metan II.–Kolozsvári CFR II.
Szászrégeni Avântul–Nagybányai Minaur
Kolozsvári Sănătatea–Besztercei Gloria
Tordai Arieșul–Marosvásárhelyi MSE

Szombaton 15 órától:
Tasnádi Unirea–Székelyudvarhelyi FC
Barcarozsnyói Olimpic Cetate–Dési Unirea

Labdarúgó 3. Liga, 5-ös csoport
M GY D V GK P
1. FK Csíkszereda 30 22 5 3 80–18 71
2. Lénárdfalva 30 20 3 7 85–34 63
3. Nagybányai Minaur 30 16 9 5 46–22 57
4. Barcarozsnyói Olimpic Cetate 30 17 4 9 39–30 55
5. Kolozsvári Sănătatea 30 16 5 9 52–32 53
6. Szászrégeni Avântul 30 15 7 8 46–31 52
7. Tordai Arieșul Sticla 30 14 8 8 50–35 50
8. Kolozsvári CFR II. 30 13 7 10 62–46 46
9. Besztercei Unu Fotbal Gloria 30 12 7 11 46–44 43
10. Székelyudvarhelyi FC 30 11 5 14 41–40 38
11. Dési Unirea 30 9 9 12 42–41 36
12. Szászhermányi FC 30 9 8 13 42–43 35
13. Tasnádi Unirea 30 8 6 16 47–67 30
14. Marosvásárhelyi MSE 30 6 4 20 26–86 22
15. Medgyesi Gaz Metan II. 30 3 3 24 26–81 12
16. Radnóti SK 30 3 2 25 34–114 11

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS