Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Öt perc alatt hármat lőttek, pánkót kínáltak a félidőben

Zátyi Tibor 2019. október 22., 13:20 utolsó módosítás: 2019. október 22., 14:16
HIRDETÉS

Továbbra is megállíthatatlan a Székelyudvarhelyi Golimpiákosz a labdarúgó 5. Liga udvarhelyszéki csoportjában, zsinórban hetedik győzelmét aratta a hét végén.

Bogárfalva a mérkőzés elején megalapozta győzelmét Zeteváralja ellen Fotó: Erdély Bálint Előd

Az 5. Liga udvarhelyszéki csoportjában Bogárfalva öt perc alatt háromszor is megzörgette a vendég Zeteváralja hálóját, a hazaiak a 11., a 12. és a 15. percben is betaláltak. Így hamar megalapozták győzelmüket, a zeteváraljaiak csak a mérkőzés hajrájában tudtak szépíteni.

Alsóboldogfalva már a 3. percben vezetéshez jutott Kobátfalva ellen, ám nem szerzett pontot, mivel a vendégek az utolsó percben lőtt góllal megnyerték a találkozót.

A Székelyudvarhelyi Golimpiákosz 2–0-ra nyert a Zetelaka II. otthonában, hetedik győzelmét aratta, előnye pedig hat pontra nőtt, mivel a második Bögöz gól nélküli döntetlent játszott Székelyvarságon.

Fotó: Erdély Bálint Előd

A 6. Ligában Szentlélek eddigi legjobb teljesítményét nyújtotta Máréfalva ellen, úgy tűnt, hogy pontosztozkodással ér véget a mérkőzés, ám a hosszabbítás utolsó másodperceiben szöglethez jutott a házigazda, kavarodás alakult ki a szentléleki tizenhatosban, a vendégeknek nem sikerült felszabadítaniuk és gólt kaptak.

A máréfalviak nagyon jó házigazdák voltak, hiszen a félidőben pánkóval kínálták meg a vendégeket, a meccs végén pedig sörrel.

A csoport éllovasa, Kissolymos ezúttal sem ismert kegyelmet, 9–2-re verte a negyedik helyezett Parajdi SK-t.

5. Liga, udvarhelyszéki csoport, 8. forduló

Bogárfalva–Zeteváralja 4–2 (3–0)
Gólszerzők: Györgydeák Milán (11.), Bálint Lóránt (12., 49.), Benedek László (15.), illetve Csíki Imre (79.), Ilyés Richárd (84.).

Korondi Ifjúság–Parajdi SE 1–1 (1–1)
Gólszerzők: Varga György (21.), illetve Kénesi Lehel (12.).

Székelyvarság–Bögöz 0–0

Alsóboldogfalva–Kobátfalva 1–2 (1–1)
Gólszerzők: Gál Attila (3.), illetve Barabás János (18., öngól), Osváth Attila (90.).

Zetelaka II.–Székelyudvarhelyi Golimpiákosz 0–2 (0–0)
Gólszerzők: Balázsi Zoltán (57.), Kis Zsolt (60.).

Felsőboldogfalva–Gagy 6–1 (4–0)
Gólszerzők: Miklós József (4., öngól), Hermann Károly (16.), Lévai József (29., 68.), Györfi Zalán (38.), Zoltáni Attila (90.), illetve Fazakas Árpád (90+1.).

Labdarúgó 5. Liga, udvarhelyszéki csoport, 2019–2020
M GY D V GK P
1. Székelyudvarhelyi Golimpiákosz 12 11 1 0 75–15 34
2. Felsőboldogfalva 12 8 0 4 32–19 24
3. Székelyvarság 12 6 1 5 25–25 19
4. Bögöz 12 5 3 4 30–29 18
5. Siménfalva 12 5 2 5 25–27 17
6. Kobátfalva 12 5 2 5 20–24 17
7. Korondi Ifjúság 12 4 3 5 25–21 15
8. Zeteváralja 12 4 3 5 29–28 15
9. Gagy 12 4 2 6 14–29 14
10. Bogárfalva 12 3 3 6 20–48 12
11. Zetelaki Fenyő II. 12 3 2 7 16–22 11
12. Parajdi SE* 12 4 3 5 27–27 9
13. Alsóboldogfalva 12 2 3 7 10–34 9
*Parajdi SE büntetve 6 ponttal

6. Liga, 8. forduló

Kápolnás–Homoródszentpál 3–4 (2–0)
Gólszerzők Lőrincz Szabolcs (16.), Both Lajos (36.), Both Szabolcs (80.), illetve Csáka Csaba (50.), Bartha Szabolcs (71.), Néma Szilárd (75.), Csáka Nándor (90+2.).

Kissolymos–Parajdi SK 9–2 (4–0)
Gólszerzők Sipos Zoltán (5.), Sipos Loránd (12., 35., 73., 83.), Sós Hunor (34.), Csapa Róbert (72., 76., 81.), illetve Ungvári Bence (54., 90.).

HIRDETÉS

Máréfalva–Szentlélek 2–1 (1–0)
Gólszerzők: Bara András (3.), Zoltán Ferenc (90+5.), illetve Miklós Szabolcs (55.).

Alsósófalva–Etéd 2–1 (0–0)
Gólszerzők: Farkas Levente (66.), Bereczki Endre (68.), illetve Gagyi Zoltán (52.).

Homoródszentpéter–Oklánd 1–2 (1–0)
Gólszerzők: Gergely Szilárd (19.), illetve Egyed Csongor (79.), Cseke Csongor (90+1.).

Labdarúgó 6. Liga, udvarhelyszéki csoport, 2019–2020
M GY D V GK P
1. Kissolymos 9 8 1 0 42–11 25
2. Máréfalva 9 7 1 1 28–10 22
3. Parajdi SK 9 5 1 3 39–24 16
4. Oklánd 9 5 1 3 21–18 16
5. Alsósófalva* 9 6 0 3 16–19 15
6. Homoródszentpál 9 4 1 4 19–23 13
7. Kápolnás 9 3 1 5 19–31 10
8. Szentlélek 9 2 0 7 23–30 6
9. Homoródszentpéter 9 1 0 8 11–31 3
10. Etéd 9 1 0 8 10–31 3
*Alsósófalva büntetve 3 ponttal

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS