Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Negyvenhárom érmet nyertek a Titánok

Dobos László 2019. december 11., 14:04 utolsó módosítás: 2019. december 11., 14:12
HIRDETÉS

Giurgiu megyében, a Bolintin Valéban megrendezett Gedoteam Taekwondo Open nemzetközi WT tékvandóversenyen vett részt az elmúlt napokban a Csíki Titánok csapata.

A Csíki Titánok csapat és edzői Giurgiuban Fotó: Csíki Titánok

A Csíkszeredai Sportklub tagjai 26 arany-, 10 ezüst- és 7 bronzéremmel tért haza. A sportolókat Dombi Gyula edző és Dombi Beáta oktató készítette fel és kísérte el a versenyre.

Küzdelem
1. hely: Demián Dóra (gyerek 2-es korosztály, –25 kg-os súlycsoport), Dombi Patrik (gyerek 2, –25 kg), Görbe Arnold (serdülő, +65 kg).
2. hely: Cibi Viktor (serdülő, –45 kg).
3 hely: Munteanu Dávid (gyerek 1, 30 kg) és Tódor Zalán (gyerek 1, +35 kg).
4. hely: Nyírő Richárd (gyerek 1, –30 kg), Korodi Balázs (gyerek 1, –35 kg), Balla Hunor (gyerek 1, –40 kg) és Alin Cojocea (ifjúsági, –68 kg).
A verseny legjobb gyerek lány versenyzője Demián Dóra.

Formagyakorlat, A osztály
1. hely: Dombi Gyula (szenior 2, egyéni).
3. hely: Alin Cojocea Alin (ifjúsági, egyéni).

Formagyakorlat, B osztály
1. hely: Balla Hanna és Cibi Viktor (serdülő, páros), Todor Zalán, Cibi Viktor és Görbe Arnold (kadet korosztály, csapatverseny).
2. hely: Antal Szidónia (serdülő, egyéni), Cibi Viktor (serdülő, egyéni) és Antal Szidónia, Görbe Arnold (serdülő, páros).
3. hely: Görbe Arnold (serdülő, egyéni).
4. hely: Tódor Zalán (kisifjúsági, egyéni).
Csapatversenyben a Titánok csapata a 3. helyen végzett.

Formagyakorlat, C osztály
1. hely: Tamás Örs (kisifjúsági, egyéni), Borbély Norbert (serdülő, egyéni), Demián Dóra és Dombi Patrik (gyermek, páros), Demián Sára és Tamás Örs (kisifjúsági, páros), Csiszér Helga és Borbély Norbert (serdülő, páros), Dombi Patrik, Nyírő Richárd, Szilágyi Örs (csapat), Mihálcz Andrea, Balla Hanna, Csiszér Helga (csapat), Tamás Örs, Balla Hunor, Borbély Norbert (csapat).
2. hely: Dombi Patrik (gyermek, egyéni), Nyírő Richárd (kisifjúsági, egyéni), Balla Hanna (kisifjúsági, egyéni), Mihálcz Andrea és Nyírő Richárd (kisifjúsági páros).
3. hely: Szilágyi Örs (gyermek, egyéni), Demián Dóra (gyermek, egyéni) és Balla Hunor (kisifjúsági, egyéni).
4. hely: Mihálcz Andrea (kisifjúsági, egyéni).
5. hely: Demián Sára (kisifjúsági, egyéni), Korodi Balázs (kisifjúsági, egyéni).
Csapatösszesítésben a Titánok az 1. helyen végeztek.

HIRDETÉS

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS