HIRDETÉS

Lejárt a Hargita megyei futsalbajnokság selejtezője

Gergely Imre 2019. február 11., 14:43 utolsó módosítás: 2019. február 11., 15:39
HIRDETÉS

Kialakult a Hargita megyei teremlabdarúgó-bajnokság hatos döntőjének mezőnye. A Gyergyószárhegyen megrendezett utolsó selejtezőtornán a Szárhegyi Bástya és az Inter Gyergyó U19-es csapata harcolt ki helyet a legjobb hat között.

A Bástya csak az utolsó percben tudta felülmúlni a Fiság legénységét.

Az Udvarhely körzetiben már korábban lejátszották a selejtezőket, az A csoportból a Székelykeresztúri Egyesülés és a Korondi Ifjúság, míg a B csoportból az FK Székelyudvarhely U19 és az Infopress SE vívta ki a hatos döntőbe jutást.

A szárhegyi tornán három gyergyószéki (Szárhegyi Bástya, Gyergyószentmiklósi Inter U19 és Gyergyóremetei Kereszthegy U19), valamint két csíkszéki csapat (Csíkszentdomokosi SE és Csíkszentgyörgyi Fiság) mérte össze tudását. Mindenki mindenkivel játszott, ez pedig komoly megterhelést jelentett a csapatoknak.

HIRDETÉS

A tornán egy gárda sem ért el százszázalékos teljesítményt, a Bástya három győzelemmel és egy döntetlennel nyerte meg a csoportot,

a második helyezett Inter Gyergyó U19 pedig két győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel, a csíkszentdomokosiakkal szemben elért jobb eredménnyel jutott tovább a megyei döntőbe.

Döntetlennel végződött a két gyergyószéki ificsapat összecsapása.

A megyei döntő helyszíne még nem ismert, de a Szárhegyi Bástya vezetősége jelezte, hogy szívesen lenne az esemény házigazdája. 

A hatcsapatos tornát február 23–24-én rendezik, a helyszínt a következő napokban jelöli ki a HMLSZ futsal-szakbizottsága.

A szárhegyi torna eredményei: Gyergyószárhegyi Bástya–Gyergyóremetei Kereszthegy U19 5–2, Inter Gyergyó U19–Csíkszentdomokosi SE 6–0, Remete U19–Csíkszentgyörgyi Fiság 5–3, Szárhegy–Gyergyó U19 6–0,  Remete U19–Szentdomokos 2–5, Gyergyó U19–Szentgyörgy 6–1, Szárhegy–Szentdomokos 3–3, Szentdomokos–Szentgyörgy 6–2, Remete U19–Inter Gyergyó U19 4–4, Szárhegy–Szentgyörgy 5–3. A végső rangsor: 1. Szárhegy 10 pont, 2. Gyergyó U19 7, 3. Szentdomokos 7, 4. Remete 4, 5. Szentgyörgy 0.

Udvarhelyszék, A csoport: Udvarhelyi UH–Keresztúri Egyesülés 4–9, Keresztúr–Korondi Ifjúság 3–1, Ifjúság–UH 7–3. Az A csoport végeredménye: 1. Keresztúr 6 pont, 2. Korond 3, 3. UH 0. B csoport: Udvarhelyi Infopress SE–Korondi Junior 2017 0–0, Szentegyházi Vasas–FK Székelyudvarhely U19 4–8, FK–Infopress 5–0, Korondi Junior–Szentegyháza 12–6, FK–Korondi Junior 10–2, Szentegyháza–Infopress 2–6. A B csoport végeredménye: 1. FK U19 9 pont, 2. Infopress SE 4, 3. Korondi Junior 4, 4. Szentegyháza 0.

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS