HIRDETÉS

Kisorsolták az Udvarhely körzetis teremtorna csoportkörét és menetrendjét

Zátyi Tibor 2019. január 17., 10:41
HIRDETÉS

Érdekes párharcok lesznek a huszonkettedik alkalommal kiírt Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság teremtornáján.

Hatvannégy mérkőzést rendeznek a megmérettetésen. Archív Fotó: Veres Nándor

Három napon keresztül fociznak a székelyudvarhelyi városi sportcsarnokban. Szerdán kora este kisorsolták a csoportok összeállítását.

Harminckét csapat küzd meg majd a trófeáért a jövő hét végén esedékes tornán.

HIRDETÉS

A csoportmérkőzéseket január 25–26-án, pénteken és szombaton rendezik, a kieséses szakasz a nyolcaddöntőkkel vasárnap reggel nyolc órakor kezdődik. A döntőt a tervek szerint 16.45-kor rendezik.

A 22. teremtorna csoportbeosztása
A csoport: Malomfalva, Felsőboldogfalva, Szentegyháza II., Agyagfalva.
B csoport: Szentegyháza, Siménfalva, Szentábrahám, Székelyvarság.
C csoport: Székelyudvarhelyi Roseal, Parajdi SK, Zeteváralja, Kobátfalva.
D csoport: Nagygalambfalva, Zetelaka II., Homoródszentmárton, Csekefalva.
E csoport: Farkaslaka, Székelyszentlélek, Máréfalva, Homoródalmás.
F csoport: Zetelaka, Székelyderzs, Betfalva, Oklánd.
G csoport: Lövéte, Székelyudvarhelyi Golimpiákosz, Korondi Ifjúság, Bögöz.
H csoport: Székelyudvarhelyi Sporting, Farcád, Kányád, Kápolnásfalu.

A mérkőzések időpontjai:

Péntek:
8.00 Felsőboldogfalva–Szentegyháza II.
8.35 Siménfalva–Szentábrahám
9.10 Parajd SK–Zeteváralja
9.45 Zetelaka II.–Homoródszentmárton
10.20 Székelyzentlélek–Máréfalva
10.55 Székelyderzs–Betfalva
11.30 Golimpiákosz–Korondi Ifjúság
12.05 Farcád–Kányád
12.40 Malomfalva–Agyagfalva
13.15 Szentegyháza–Székelyvarság
13.50 Roseal SK–Kobátfalva
14.25 Nagygalambfalva–Csekefalva
15.00 Farkaslaka–Homoródalmás
15.35 Zetelaka–Oklánd
16.10 Lövéte–Bögöz
16.45 Sporting–Kápolnásfalu
17.20 Malomfalva–Felsőboldogfalva
17.55 Szentegyháza–Siménfalva
18.30 Roseal SK–Parajd SK
19.05 Nagygalambfalva–Zetelaka II.
19.40 Farkaslaka–Székelyszentlélek
20.15 Zetelaka–Székelyderzs
20.50 Lövéte–Golimpiákosz
21.25 Sporting–Farcád.

Szombat:
8.00 Malomfalva–Szentegyháza II.
8.35 Szentegyháza–Szentábrahám
9.10 Roseal SK–Zeteváralja
9.45 Nagygalambfalva–Homoródszentmárton
10.20 Farkaslaka–Maréfalva
10.55 Zetelaka–Betfalva
11.30 Lövéte–Korondi Ifjúság
12.05 Sporting–Kányád
12.40 Felsőboldogfalva–Agyagfalva
13.15 Siménfalva–Székelyvarság
13.50 Parajd SK–Kobátfalva
14.25 Zetelaka II.–Csekefalva
15.00 Székelyszentlélek–Homoródalmás
15.35 Székelyderzs–Oklánd
16.10 Golimpiákosz–Bögöz
16.45 Farcád–Kápolnásfalu
17.20 Szentegyháza–Agyagfalva
17.55 Szentábrahám–Székelyvarság
18.30 Zeteváralja–Kobátfalva
19.05 Homoródszentmárton–Csekefalva
19.40 Máréfalva–Homoródalmás
20.15 Betfalva–Oklánd
20.50 Korondi Ifjúság–Bögöz
21.25 Kányád–Kápolnásfalu.

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS