Gól nélküli döntetlennel zárult a CFR és az FCSB rangadója

Horváth Bálint Ottó 2019. április 14., 23:09 utolsó módosítás: 2019. április 15., 09:54

Nem esett gól az éllovas Kolozsvári CFR és a második helyezett Bukaresti FCSB rangadóján a labdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásának ötödik fordulójában. A play-off odavágóinak lejártával megmaradt a CFR hárompontos előnye riválisával szemben.

A CFR határozottabb volt támadásban a második félidőben Fotó: Mediafax

A várakozások szerint kiélezett mérkőzést játszott vasárnap este a két rivális. A mezőnyfölényben futballozó fővárosiak kezdeményeztek többet, az elején közel voltak a gólhoz, Dennis Man lövése kevéssel ment mellé.

A jól megszokott szervezett védekezésre összpontosító CFR

keveset nyújtott az első félidőben, mégis a szünet előtt megszerezhette volna a vezetést, de Vinicius szöglet utáni fejese a kapufát súrolta.

A második játékrészben továbbra is többet próbálkozott az FCSB, de nagy helyzetig nem jutott el, a hazaiak védelme ugyanis kiválóan zárt. A kolozsvári együttes határozottabb volt támadásban, és