Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Felsőlok feljött a harmadik helyre

Dobos László 2019. november 19., 13:37 utolsó módosítás: 2019. november 19., 13:52

Pótolták a Hargita megyei labdarúgó 5. Liga csíkszéki csoportjának 4. fordulójából elhalasztott mérkőzést, amelyen a gyimesfelsőlokiak szoros mérkőzésén egy góllal nyertek a szentmártoniak ellen, és ezzel feljöttek a harmadik helyre.

Gyimesfelsőlokon idén ősszel még lesz egy hivatalos futballmérkőzés Fotó: Pinti Attila

A Csík körzetiben játszó csapatok többsége téli szünetre megy, két csapat a Román Kupa megyei szakaszában érdekelt, november 30-án Lázárfalvi Mohos–Csicsói Ezüstfenyő és Gyimesfelsőloki Tatrosforrás–Csíkszentsimoni FC találkozók lesznek a legjobb 16 közé jutásért.

Labdarúgó 5. Liga, csíki csoport, 4. forduló:
Gyimesfelsőloki Tatrosforrás–Csíkszentmártoni Alcsík 2–1 (1–0).
Gólszerzők: Ambrus Csongor (25. perc) és Tankó János (88.), illetve Olteán János (83.).