Egyéb sportok
Imperial Wet
Kosárlabda

Elvitte a pontokat Szentsimonból a Gyergyó

Dobos László 2019. október 21., 10:48 utolsó módosítás: 2019. október 21., 10:57

Vendégsikerrel zárult a Hargita megyei labdarúgó 4. Liga keleti csoportjának hétvégi rangadója, a címvédő gyergyói együttes 4–2-re győzött Csíkszentsimonban.

galéria
Szünet után fordított a piros-kékben játszó vendégcsapat Fotó: Pinti Attila

Az alcsíki mérkőzésen szünetben a házigazdák vezettek 2–1-re, a vendégek azonban a második félidőben háromszor is betaláltak.

Labdarúgó 4. Liga, Keleti csoport, 7. forduló

Csíkszentsimoni FC–Gyergyószentmiklósi VSK 2–4 (2–1)
Gólszerzők: Czikó Zsombor (26. perc) és Tompos Szilárd (44.), illetve Tankó Levente (9. és 80.), Tankó Hunor (52. és 59.). Tudósított: Kecseti Pál.

Maroshévízi Pro Mureșul–Gyimesbükki SE 11–1 (6–0)
Gólszerzők: Andrei Peter (2. perc), Silviu Tararache (11. és 87.), Kercsó László (16.), Alin Crăciun (25.), Gál Vilmos (30. és 80.), Bükkfejes Zsombor (33., 68. és 74.), Laurențiu Bena (61.), illetve Tankó Levente (75.). Tudósított: Szabó Szilárd.

Balánbányai Bányász–Gyergyószárhegyi Bástya 2–1 (1–0)
Gólszerzők: Alexandru Buhai (10.) és Ciprian Mitocaru (62.), illetve Bartis Barna (56.). Tudósított: Tamás Attila.

Csíkszentgyörgyi Fiság–Szépvízi MŰ 2–2 (1–1)
Gólszerzők: Tompos Tamás (22.) és Jakab Attila (70.), illetve Ötves Dezső (39.) és Szabó Szilárd (60.). Tudósított: Albu László.

A Csicsói Ezüstfenyő–Csíkszentdomokosi SK mérkőzést elhalasztották.

10. Gyimesbükki SE 13 0 0 13 19–70 0

A következő forduló (október 26-27.) programja: Szépvíz–Maroshévíz, Szárhegy–Szentsimon, Csíkszentgyörgy–Szentdomokos, Gyimesbükk–Balánbánya, Gyergyói VSK–Csicsó.