Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Először rendeztek meccset az új csíkszentdomokosi focipályán

Dobos László 2019. november 04., 10:57 utolsó módosítás: 2019. november 04., 11:09
HIRDETÉS

Az október közepén megtartott avatóünnepséget követően ezen a hétvégén játszottak hivatalos labdarúgó mérkőzést az új csíkszentdomokosi futballpályán. A vasárnapi találkozón a helyi együttes 3–3-as döntetlent játszott a címvédő gyergyói gárdával.

Videoton-feliratú mezekben játszottak a szentdomokosiak Fotó: Pinti Attila

Ez volt az egyedüli döntetlen a megyei labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában a keleti csoportban. A másik négy találkozón sima hazai sikerek születtek, a balánbányai és a maroshévízi együttes négy-, a szentsimoni három-, a csicsói pedig kétgólos különbséggel győzött.

Fotó: Pinti Attila

Labdarúgó 4. Liga, Keleti csoport, 9. forduló

Csíkszentdomokosi SK–Gyergyószentmiklósi VSK 3–3 (1–0)
Gólszerzők: Mirel Drian (13.), Both Tamás (59.) és Daniel Vițelariu (87.), illetve Andrei Țepeș (48.), Nagy Zsolt (56.) és Szőcs László (78.). Tudósított: Karda Zoltán.

Fotó: Pinti Attila

Balánbányai Bányász–Szépvízi MŰ 4–0 (3–0)
Gólszerzők: Ciprian Mitocaru (5. perc), Alexandru Buhai (16.), Sergiu Bercea (22.) és Ionuț Olteanu (60.). Tudósított: Mihai Mereș.

Maroshévízi Pro Mureșul–Csíkszentgyörgyi Fiság 4–0 (2–0)
Gólszerzők: Gál Vilmos (40.), Andrei Fleșier (44.), Vasile Ciocania (72.) és Silviu Tararache (81.). Tudósított: Horváth Vilmos.

Csicsói Ezüstfenyő–Gyergyószárhegyi Bástya 3–1 (2–0)
Gólszerzők: Gabriel Doltea (12.), György Csaba (27. és 50.), illetve Molnár Arnold (86.). Tudósított: Papp Levente.

HIRDETÉS

Csíkszentsimoni FC–Gyimesbükki SE 6–3 (3–2)
Gólszerzők: Lukács Zsolt (31.), Czikó Zsombor (36.), Tompos Szilárd (40. és 74.), Szabó József (56.) és Lakatos László (63.), illetve Bilibók Adrián (25.), Vrencseán Levente (39.) és Vrencseán Loránd (76.). Tudósított: Albu László.

Labdarúgó 4. Liga, keleti csoport, 2019–2020
M GY D V GK P
1. Gyergyószentmiklósi VSK 10 8 1 1 39–21 25
2. Csicsói Ezüstfenyő 9 7 0 2 27–12 21
3. Csíkszentsimoni FC 10 6 1 3 26–26 19
4. Maroshévízi Pro Mureșul 10 6 0 4 40–20 18
5. Balánbányai Bányász 10 6 0 4 22–14 18
6. Csíkszentgyörgyi Fiság 10 5 1 4 19–21 16
7. Csíkszentdomokosi SK 9 4 1 4 27–23 13
8. Gyergyószárhegyi Bástya 10 3 1 6 22–25 10
9. Szépvízi MŰ 10 1 1 8 18–41 4
10. Gyimesbükki SE 10 0 0 10 12–49 0

A következő forduló (november 9-10.) programja: Balánbánya–Csíkszentgyörgy, Szentdomokos–Maroshévíz, Szentsimon–Szépvíz, Csicsó–Gyimesbükk, Gyergyói VSK–Szárhegy.

HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS