Egyéb sportok
Imperial Wet
Jégkorong
Kosárlabda
Kézilabda
Labdarúgás
Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Egy forduló maradt hátra az Udvarhely körzetiben

Zátyi Tibor 2019. november 19., 14:19 utolsó módosítás: 2019. november 19., 18:22
HIRDETÉS

Nem borult a papírforma az 5. Liga udvarhelyszéki csoportjának 12. fordulójában, a múlt hét végén rendezett játéknapon az első négy helyezett győztesen hagyta el a pályát, így nem történt változás az élen.

Felsőboldogfalva begyűjtötte a pontokat Fotó: Veres Nándor

Bögöz gólzáporos mérkőzésen verte 6–3-ra Zeteváralját, továbbá Siménfalván sem spóroltak a találatokkal, a vendég Székelyudvarhelyi Golimpiákosz 7–4-re nyerte a meccset. Felsőboldogfalva Zetelaka II. vendégeként, míg Székelyvarság Gagy ellen gyűjtötte be a három pontot.

Bögöz csapatának vezetősége visszavonta a 11. fordulóban a Parajdi SE ellen benyújtott óvását, így maradt a parajdiak pályán elért győzelme. Az 5. Liga udvarhelyszéki csoportjában idén még egy fordulót rendeznek, majd kupafordulóval zárul a fociidény.

5. Liga, udvarhelyszéki csoport, 12. forduló

Bögöz–Zeteváralja 6–3 (4–1)
Gólszerzők: Vas Zoltán (21.), Tófalvi Lajos (40., 41.), Csáki Ferenc (45.), Péter Csaba (48.), Váradi Lehel (90+1.), illetve Varga Pál János (32.), Csíki Imre (51.), Simma Emil (77.).

Zetelaka II.–Felsőboldogfalva 0–2 (0–1)
Gólszerző: Zoltáni Attila (11., 48.).

Bogárfalva–Alsóboldogfalva 0–0

HIRDETÉS

Korondi Ifjúság–Kobátfalva 1–0 (1–0)
Gólszerző: Fábián Lukács Árpád (3.).

Székelyvarság–Gagy 2–1 (0–0)
Gólszerzők: Pál Levente (71.), Szász Zsolt (89.), illetve Fazakas Árpád (56.).

Siménfalva–Székelyudvarhelyi Golimpiákosz 4–7 (1–4)
Gólszerzők: Tarcsafalvi Lóránt (45+1.), Keresztes Zsolt (56.), Demeter József (60.), Pálfi Attila (77.), illetve Bálint Rajmond (8.), Tamás Előd (16., 47.), Balázsi Csaba (31.), Kis Zsolt (45+2.), Gergely Tamás (62.), Kányádi Norbert (73.).

Labdarúgó 5. Liga, udvarhelyszéki csoport, 2019–2020
M GY D V GK P
1. Székelyudvarhelyi Golimpiákosz 12 11 1 0 75–15 34
2. Felsőboldogfalva 12 8 0 4 32–19 24
3. Székelyvarság 12 6 1 5 25–25 19
4. Bögöz 12 5 3 4 30–29 18
5. Siménfalva 12 5 2 5 25–27 17
6. Kobátfalva 12 5 2 5 20–24 17
7. Korondi Ifjúság 12 4 3 5 25–21 15
8. Zeteváralja 12 4 3 5 29–28 15
9. Gagy 12 4 2 6 14–29 14
10. Bogárfalva 12 3 3 6 20–48 12
11. Zetelaki Fenyő II. 12 3 2 7 16–22 11
12. Parajdi SE* 12 4 3 5 27–27 9
13. Alsóboldogfalva 12 2 3 7 10–34 9
*Parajdi SE büntetve 6 ponttal

A soron következő, 13. fordulóban: vasárnap 11 órától Székelyudvarhelyi Golimpiákosz–Bögöz, Zeteváralja–Parajdi SE, Gagy–Siménfalva, Kobátfalva–Székelyvarság, Alsóbloldogfalva–Korondi Ifjúság, 14 órától Felsőboldogfalva–Bogárfalva.

Ön szerint ez:
Jó hír
Rossz hír
HIRDETÉS
0 HOZZÁSZÓLÁS
Hallgassa online rádióinkat
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS