Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Döntetlennel mutatkozott be az udvarhelyiek új vezetőedzője

Horváth Bálint Ottó 2019. szeptember 06., 21:35 utolsó módosítás: 2019. szeptember 07., 09:23

Harmadik bajnoki mérkőzésén is döntetlent játszott a Székelyudvarhelyi FC, a labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportjának pénteki játéknapján 1–1-re végzett a Kolozsvári CFR II. vendégeként.

Fotó: Rostás Szabolcs

A harmadik fordulóban sem sikerült megszereznie első győzelmét a bajnokságban az udvarhelyi csapatnak, amely végig uralta a mérkőzést, és nagyon sok gólszerzési lehetősége volt.

A vezetést a házigazda kolozsváriak szerezték meg az első félidőben, amikor a vendégek labdavesztése után találtak be. Sokáig nem tudott egyenlíteni az SZFC, aztán negyedórával a vége előtt Jakab Róbert fejesgóljával ez összejött, de csak a döntetlenre volt elég.

Kicsúszott a kezünkből a győzelem, elveszítettünk két pontot.

Nem volt kérdés, hogy melyik az erősebb csapat, hiszen nagy fölényben játszottunk, de a gyenge helyzetkihasználás miatt nem sikerült nyernünk” – nyilatkozta Demény Norbert, az SZFC nemrég kinevezett vezetőedzője. Hozzátette, az edzőváltás miatt a csapat más típusú játékra törekszik, és bizakodó, hogy az eredményeik egyre jobbak lesznek.

Három mérkőzés után az SZFC-nek három pontja van, és jövő pénteken 17 órától hazai pályán a hat pontos, ebben a fordulóban vesztes Tordai Arieșul ellen játszik.