Székely válogatott
Teremlabdarúgás
Téli sportok

Az alapszakasz utolsó hazai találkozója vár az FK-ra

Zátyi Tibor 2019. december 10., 09:28 utolsó módosítás: 2019. december 10., 13:00

A 12. forduló mérkőzéseit követően téli szünetre vonul a teremlabdarúgó 1. Liga mezőnye. A Futsal Klub Székelyudvarhely kedden 17 órakor a Galaci United együttesét fogadja a városi sportcsarnokban.

A hatodik helyen töltik a téli szünetet az udvarhelyiek. Archív Fotó: Veres Nándor

Ez lesz Mánya Szabolcs edző-játékos csapatának utolsó hazai mérkőzése az alapszakaszban, mivel a tavasszal rendezendő utolsó két fordulóban előbb szabadnapos lesz, majd a Dévai Autobergamo otthonában játszik. Az FK-nak már matematikai esélye sincs a felsőházba jutni, így tavasszal az alsóházi rájátszásban lesz majd érdekelt.

A címvédő Csíkszeredai Imperial Wet csütörtökön 18 órától Déva vendége lesz, a Kolozsvári Clujana–Dunărea Călărași mérkőzést pedig szerdán 18.30-tól rendezik.

Vasárnap este a 11. fordulóban rendezett Dunărea Călărași–Dévai Autobergamo mérkőzésen a hazaiak 3–2-re nyertek, és megerősítették harmadik helyüket a táblázaton. A felsőházi rájátszásért folytatott harcban lépéshátrányba került Déva Temesvárral szemben.