Továbbra is az élen a Kereszthegy

Gergely Imre 2020. február 18., 09:42

Déván győzött a Gyergyóremetei Kereszthegy a teremlabdarúgó 2. Liga rájátszásában, és ezzel három forduló után továbbra is az élen áll.

Győzelmükkel megtartották az első helyet. Archív Fotó: Haáz Vince

A szünetben már 5–0-ra vezetett a Kereszthegy a Dévai West otthonában, és innen próbált meg talpra állni a Hunyad megyei együttes. Négy gólt tudtak lőni, de egyet szereztek a remeteiek is, így alakult ki a 6–4-es Kereszthegy-sikert jelentő végeredmény.

A fordulóban még egy mérkőzésre sor került, a Kézdivásárhelyi SE Piatra Neamțon, a Ceahlăul vendégeként játszott. A mérkőzés vége nyolcgólos döntetlen, azaz 4–4 lett. A Jászvásári Poli–Luceafărul Buzău mérkőzés elmaradt.

A 2. Liga alsóházában a Korondi Junior 3–0-ra vezetett az első félidőben a Gyergyószentmiklósi Inter ellen, a második játékrészben további háromszor betaláltak. Az Inter erejéből csak a becsületgólra futotta, így 6–1 lett a végeredmény.