Gólparádét rendezett az Imperial Wet

Dobos László 2020. február 12., 20:49

Magabiztos győzelmet aratott a címvédő Csíkszeredai Imperial Wet együttese a román teremlabdarúgó-bajnokság alapszakaszában. Az esztendő első bajnoki mérkőzésén a csíkiak hazai pályán 14–0-ra győztek a seregható kolozsváriak ellen.

Az első perctől az utolsóig támadott a narancssárgában játszó Imperial Wet Fotó: Gábos Albin

Még nem fejeződtek be a csíkszeredai Erőss Zsolt Aréna felújítási munkálatai, a Csíkszeredai Imperial Wet mégis hazai pályán rendezte soros bajnoki mérkőzését: szerdán este a Kós Károly utcai, a Márton Áron- és Segítő Mária gimnáziumok mögötti sportcsarnokban látták vendégül Kolozsvár együttesét.

A csíki bajnokcsapat nem bízott semmit a véletlenre,

parádés játékkal 14–0-ra győzött, de a különbség nagyobb is lehetett volna.

Ez volt az Imperial idei tizedik bajnoki győzelme, az alapszakasz utolsó fordulója előtt előnye öt pont az egy meccsel kevesebbet játszott Galaci Uniteddal szemben.

Teremlabdarúgó 1. Liga, alapszakasz, 13. forduló:
Csíkszeredai Imperial Wet–Kolozsvári Clujana 14–0 (8–0), gólszerzők: André Luis Sasse (6. és 20. perc), Marko Prsic (7.), Stefan Rakić (7.), Sávio Valadares (9.), Tankó Levente (9., 33. és 35.), André Luiz Nogueira (16. és 26.), Hadnagy István (17.), Florin Matei (28.) és Iszlay Richárd (37.). Játékvezetők: Cosmin Cojocea (Popești-Leordeni) és Liviu Dârjan (Brassó). Megfigyelő: Marius Mititel (Bukarest).
Imperial Wet: Victor Lopez Gonzales – Iszlay Richárd, André Luiz Nogueira, Florin Matei, Cristian Matei. Cserék: Gică Dospinescu (kapus), Stefan Rakić, Hadnagy István, Bogdan Covaci, Adrian Pânzaru, Sávio Valadares, Tankó Levente, Marko Pršić, André Luis Sasse. Vezetőedző: Cosmin Gherman.