Ötgólos mérkőzéssel zárta edzőtáborát a Kolozsvári CFR

Horváth Bálint Ottó 2020. január 25., 15:42

Megnyerte az utolsó felkészülési mérkőzését Spanyolországban a Kolozsvári CFR, szombaton kora délután 3–2-re győzte le az ecuadori Emelec csapatát.

Fotó: Facebook/Fotbal Club CFR 1907

Az egyik legjelentősebb ecuadori klub elleni találkozón ismét hátrányba került Dan Petrescu csapata, amely azonban az első félidő végéhez közeledve Vinicius és Păun góljaival, alig két perc alatt fordított. A második játékrész közepén egyenlített az ellenfél, a győztes találatot pedig a 90. percben Țucudean szerezte meg.

A kolozsvári együttes két győzelemmel (2–1 az ír Dundalk és 3–2 az Emelec ellen), egy döntetlennel (1–1 a német Wehen ellen) és két vereséggel (1–2 a Holstein Kiel és 0–1 az algériai Sétif ellen) zárta a spanyolországi edzőtábort.

A Kolozsvári CFR első hivatalos mérkőzését február 2-án, vasárnap 20 órától játssza, amikor a rivális FCSB-t fogadja az 1. Liga alapszakaszának 23. fordulójában.