Simán verte a Sportklub a Titánokat

Dobos László 2019. november 30., 21:22

Magabiztos győzelmet aratott szombaton este hazai pályán a listavezető Csíkszeredai Sportklub a jégkorong Erste Ligában. A székelyföldi alakulat 8–1-re győzte le a Fehérvári Titánok együttesét, és ezzel 20 pontra növelte előnyét a táblázaton.

Komolyan vette a Titánok elleni meccset a Sportklub, az első perctől az utolsóig maximálisan összepontosítottak a fiúk Fotó: Pinti Attila

Iramos, szép hokit játszott szombaton este a Vákár Lajos Műjégpályán a Sportklub és a Fehérvári Titánok, a két csapat a hokival foglalkozott, és szebbnél szebb gólokkal örvendeztette meg a közel ezer nézőt.

A nyolc csíki találatból három öt az öt elleni játékban született, a negyedik gólt Bíró Tamás büntetőlövésből érte el, az utolsó négy gólt pedig emberelőnyben lőtték a kék-fehérek.

Jégkorong Erste Liga, alapszakasz:
Csíkszeredai Sportklub–Fehérvári Titánok 8–1 (3–1, 1–0, 4–0).
Gólszerzők: Rokaly Norbert (3. és 57. perc), Joshua Shalla (6.), Gyenisz Kuljas (18.), Bíró Tamás Áron (29.), Rokaly Szilárd (47. és 54.), Andrej Taratuhin (54.), illetve Colin Keith Campbell (11.).
Kapura lövések: 43:19.
Büntetőpercek: 2–33 (ebből a Titánoknál játszó Császár Hunornak 5+20 perc végleges fegyelmi).