Döntetlennel zárta az évet a Vasas Femina

Zátyi Tibor 2019. november 30., 15:00

Rangadót játszott a Székelyudvarhelyi Vasas Femina a női labdarúgó 1. Liga idei utolsó fordulójában. Szombaton délelőtt a második helyezett Kisbecskereki Fortunát fogadta a sétatéri stadionban.

Fotó: Erdély Bálint Előd

Jól kezdett a házigazda, rögtön a mérkőzés elején Mitri előtt adódott két nagy lehetőség, ám egyiket sem tudta gólra váltani. A kezdeti nyomás alól kissé megszabadulva a vendégek megszerezték a vezetést. A Vasas nem tört meg és Caldare négy perccel később egyenlített.

Nagyon harcos meccs volt, amelynek második félidejében a Vasas többször is eldönthette volna a három pont sorsát, ám Țabur, Benő, Mitri és Tóth sem tudta a hálóba lőni a labdát.

A vége 1–1 maradt, döntetlennel zárta az őszi szezont a Vasas Femina. Ez volt idén az utolsó meccse a csapatnak, a negyedik helyről várja a tavaszi folytatást.