Kétszer egyenlítettek a csíkszentmihályiak

Dobos László 2019. november 05., 14:04

Gólzáporos mérkőzések voltak hétvégén a labdarúgó 5. Liga csíkszéki csoportjában, ahol a négy mérkőzésen huszonnégy találat született, ami mérkőzésenkénti hatos átlagot jelent.

Döntetlennel zárult a csíkszentmihályi mérkőzés. A vendégek narancssárga színű mezben játszottak Fotó: Pinti Attila

A játéknap legizgalmasabb mérkőzését Csíkszentmihályon játszották, ahol a vendég csíkszentmártoniak kétszer is vezetést szereztek, de a házigazdák mindkétszer kiegyenlíttek, másodszorra a 90. percben.

A Tusnádfürdő Csíkszentimréről, a Gyimesközéplok Csíkszentsimonból hozta el a pontokat, a Tusnádi Piliske pedig folytatja jó sorozatát, ezúttal Kozmásnak lőtt kilenc gólt.

Labdarúgó 5. Liga, csíkszéki csoport, 8. forduló

Csíkszentmihályi Törekvés–Csíkszentmártoni Alcsík SE 2–2 (0–1)
Gólszerzők: Bardócz Zsolt (52. perc) és László Csaba (90.), illetve Keresztes Szabolcs (38.) és Rácz Attila (64.).

Csíkszentimrei Töviske–Tusnádfürdői SE 1–4 (1–2)
Gólszerzők: Szabó Hunor (24.), illetve Melles Alpár (5., 29. és 47.), Mihály Arnold (91.).

Tusnádi Piliske–Kozmási Komisz 9–2 (4–1)
Gólszerzők: Vlăduț Bucur (1., 16. és 44.), Bálint Balázs (3., 47., 58. és 67.), Silviu Nica (52.), Ștefan Bucur (88.), illetve Ilie Oprea (18., öngól), Pál-Kasza Vince (71.).

Csíkszentsimoni FC II. csapata–Gyimesfelsőloki Tatrosforrás 1–3 (0–2)
Gólszerzők: Sándor László (60.), illetve Bodor Szilárd (22. és 24.), Antal Szilárd (87.).

A Lázárfalvi Mohos csapata szabadnapos volt, a Csíkszentkirályi Borsáros pedig négy forduló után visszalépett a bajnokságból.

A következő forduló (november 9-10.) programja: Szentmárton–Lázárfalva, Tusnádfürdő–Szentsimon II. csapata, Felsőlok–Csíkszentmihály, Kozmás–Szentimre. A Tusnádi Piliske csapata szabadnapos lesz.