Vert helyzetből nyert az Ezüstfenyő

Dobos László 2019. szeptember 30., 11:14

Kétgólos hátrányból fordítva diadalmaskodott hazai pályán a Csicsói Ezüstfenyő a Hargita megyei labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában. A vendég maroshévíziek kétszer is vezettek, de végül vereséget szenvedtek.

Bravúros győzelmet aratott a piros-feketében játszó csicsói együttes Fotó: Gábos Albin

Csupán 26 percet tartott a Csíkszentdomokosi SK–Gyimesbükki SE találkozó. A tíz emberrel pályára lépő vendégektől a 20., a 24. és a 26. percben egy-egy játékos lesérült, így a mérkőzés játékvezetője véget vetett a találkozónak.

Labdarúgó 4. Liga, Keleti csoport, 4. forduló

Csicsói Ezüstfenyő–Maroshévízi Pro Mureșul 4–3 (0–1)
Gólszerzők: György Csaba (59. és 73.), Kába László (72.) és Róth Róbert (85.), illetve Andrei Fleșier (10.), Silviu Tararache (54.) és Răzvan Maximiuc (66.). Tudósított: Adrian Sibișteanu.

Fotó: Gábos Albin

Gyergyószentmiklósi VSK–Csíkszentgyörgyi Fiság 5–2 (3–2)
Gólszerzők: Tankó Levente (14. és 60.), Nagy Zsolt (18.), Gergely Róbert (19. és 65.), illetve Tompos Tamás (7. és 28.). Tudósított: Vajda Antal.

Csíkszentdomokosi SK–Gyimesbükki SE 5–0
Gólszerzők: Mirel Drian (5. és 12.), Both Tamás (14. és 16.), Böjte Szilveszter (22.). A mérkőzés csak 26 percet tartott. Tudósított: Papp Levente.

Csíkszentsimoni FC–Balánbányai Bányász 3–1 (1–1)
Gólszerzők: Vlajku Lajos (33.), Czikó Zsombor (55.) és Szabó József (78.), illetve Ciprian Mitocaru (11.). Tudósított: Tamás Attila.

A Gyergyószárhegyi Bástya–Szépvízi MŰ mérkőzést elhalasztották.

A következő forduló (október 5–6.) programja: Maroshévíz–Gyergyói VSK, Szépvíz–Gyimesbükk, Balánbánya–Csicsó, Csíkszentgyörgy–Szárhegy, Szentsimon–Szentdomokos.