Medgyes lesz a vásárhelyi kosarasok ellenfele a szezonzárón

Horváth Bálint Ottó 2019. május 15., 11:30

A Medgyesi VSK-val találkozik a Marosvásárhelyi VSK férfi kosárlabdacsapata a Nemzeti Liga rájátszásának harmadik fordulójában, a bajnokság 11. helyének megszerzéséért.

Ismét idegenben kezdenek a vásárhelyiek a jobban rangsorolt ellenféllel szemben. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

A CSO Voluntari ellen alulmaradt vásárhelyiekhez hasonlóan a medgyesi csapat is két vereséggel búcsúzott az előző körben, a Galaci Phoenixszel szemben idegenben 66–61-re, hazai pályán 79–59 arányban kapott ki.

A bajnokság 11. helyéért rendezendő párharc ugyancsak két győzelemig tart, az első mérkőzést szombaton 18 órától játsszák Medgyesen, a másodikat pedig május 21-én, kedden Marosvásárhelyen. Amennyiben szükséges, a harmadik összecsapást május 25-én, szombaton a jobban rangsorolt medgyesiek pályáján rendezik.