Nem osztottak pontot az SZNKK-nak

Zátyi Tibor 2019. március 10., 20:55

Egy hónap szünet után játszott ismét a női kézilabda-másodosztályban a Székelyudvarhelyi NKK, a C csoport 23. fordulójában, vasárnap az utolsó előtti CSU Târgoviște vendége volt.

Már az első félidőben tetemes hátrányba kerültek a lányok. Archív Fotó: Veres Nándor

Az SZNKK már az első félidőben tetemes hátrányba került, az ellenfél a szünetig nyolcgólos előnyre tett szert. A második játékrészben a lányok már többször megtalálták az utat a hálóba, ám nem tudták szorosabbá tenni a találkozót, végül tizenkét gólos vereséget szenvedtek.

A CSU Târgoviște így pontszámban utolérte az SZNKK-t a C csoportban, mindkét együttesnek 15 pontja van.

Mester Zsolt tanítványai legközelebb hazai pályán játszanak, jövő vasárnap a harmadik helyezett Național Rm. Vâlcea lesz a vendég a városi sportcsarnokban.

Női kézilabda másodosztály, C csoport, 23. forduló
CSU Târgoviște–Székelyudvarhelyi Női Kézilabda Klub 33–21 (17–9)
Az SZNKK gólszerzői: Voloncs Júlia, Mester Noémi 4–4, Kerekes Éva, Péter Szidónia, Sándor Aliz 3–3, Dobra Anett 2, Lukács Erika, Chiratcu Andrea 1–1.