A Szejke SK döntetlent játszott élvonalbeli ellenfelével

Zátyi Tibor 2019. január 17., 18:40

Lejátszotta első felkészülési mérkőzését a Székelyudvarhelyi Szejke SK, csütörtökön késő délután a Bölények Ligájában szereplő Kolozsvári Universitatea vendége volt.

Végig jól játszottak az udvarhelyi fiúk Fotó: Facebook/Székelyföldi Kézilabda Akadémia

Jól játszott az udvarhelyi csapat a mérkőzésen, a rendkívül sok gólt hozó első félidőben szinte végig vezetett, a szünetben három gól volt az előnye (19–22).

A fórt a második játékrészben is őrizni tudta, az utolsó tíz percre úgy fordultak a felek, hogy a Szejke SK 35–32-re vezetett.

A hajrára viszont elfogyott a lendület, a mérkőzés végül 36–36-os döntetlennel ért véget.

A másodosztályos bajnokság folytatására készülő Szejke pénteken 12 órakor a szintén a Bölények Ligájában szereplő Tordai Potaissa otthonában játszik barátságos mérkőzést, majd szombaton 11 órakor a városi sportcsarnokban a Segesvári Olimpiai Központ együttesét fogadja.