Nem osztottak pontot az SZNKK-nak

Zátyi Tibor 2018. november 05., 19:33

Ifjúsági korosztályú válogatottakat is felvonultató Național Rm. Vâlcea együttesét fogadta hétfőn délután a Székelyudvarhelyi NKK a női kézilabda másodosztály 10. fordulójában.

Jobb ellenféltől kaptak ki Fotó: Barabás Ákos

A találkozó első negyedórája szoros csatát hozott, aztán fokozatosan ellépett házigazdájától a tapasztaltabb Național Rm. Vâlcea, a szünetben öt góllal vezetett. A térfélcserét követően nagyjából az első félidőhöz

hasonló forgatókönyv érvényesült a pályán, a hazaiak közel egy negyedórát tartották a lépést a vendégekkel,

akik a találkozó hajrájában léptek el végérvényesen, tíz góllal, 29–19-re nyertek a székelyudvarhelyi városi sportcsarnokban.

A lányok legközelebb vasárnap 11 órakor játszanak, a 11. fordulóban a FC Argeș vendégei lesznek.

Női kézilabda másodosztály, C csoport, 10. forduló:
Székelyudvarhelyi NKK–Național Rm. Vâlcea 19–29 (9–14)
Gólszerzők: Mester 4, Major, Munteanu, Lukács 3–3, Kerekes, Sándor 2–2, Fekete, Bálint Noémi 1–1. Játszott még: Bálint Anna – András, Bálint Boglárka, Nagy, Bodó, Szász. Vezetőedző: Mester Zsolt.
Kiállítások: 6, illetve 8 perc.
Hétméteresek: 7/5, illetve 9/8.