Szejke SK: nagy csatában döntetlen

Zátyi Tibor 2018. október 09., 19:40

Egy ponttal tért haza a Székelyudvarhelyi Szejke SK Nagyszebenből, a férfi kézilabda másodosztály 3. fordulójában, kedden délután 22–22-es döntetlent játszott a Nagyszebeni KC otthonában.

Kemény küzdelem végén osztozkodtak a pontokon a csapatok Fotó: Székelyföldi Kézilabda Akadémia

Az első játékrészben a hazaiak diktálták a ritmust, a Szejke játékosai futottak az eredmény után. Nagyszeben

magabiztosan tartotta két-háromgólos előnyét, a szünetben 10–8-ra vezetett.

A szünetet követően feljavult a vendégek játéka, többször is vezettek egy-két góllal, viszont nem tudták lerázni a szívós hazaiakat, a mérkőzés 22–22-es döntetlennel ért véget.

Végig kemény csata folyt a pályán, az első félidőben Kopacz, a másodikban Fekete kapott piros lapot.

Legközelebb pénteken játszik a Szejke SK, Sipos Lóránt tanítványai 18 órakor a Segesvári VSK vendégei lesznek.

Férfi kézilabda A divízió, D csoport, 3. forduló:
Nagyszebeni KC–Szejke SK 22–22 (10–8),
gólszerzők Buguleț, Kónya 5–5, Fekete, Szász 3–3, Pál, Tăuțean, Lázár 2–2. Játszott még: Orbán Sz., Jobb –Komporály, Kopacz, Orbán L., Daninfeld, Jére, Lőrinczi.
Kiállítások: 10, illetve 6 perc.
Hétméteresek: 0/0, illetve 5/2.