Tizenöt góllal kapott ki vendéglátóként az SZNKK

Zátyi Tibor 2018. október 09., 13:15

Hazai pályán játszott a Székelyudvarhelyi NKK, a női kézilabda másodosztályban az FC Argeșt fogadta. Kissé szokatlan időpontban csapott össze a két együttes, hiszen a mérkőzés kedden délelőtt 11 órakor kezdődött a városi sportcsarnokban.

Fotó: Pál Árpád

A vendégek uralták a játékot, védekezésben és támadásban is jobbak voltak házigazdájuknál, már az első negyedórát követően elhúztak az eredményjelzőn. A szünetben tizenöt góllal vezettek, előnyüket pedig megtartották a lefújásig.

Mester Zsolt edző tanítványai legközelebb vasárnap délután egy órától játszanak, az eddig minden meccsét megnyert Dacia Mioveni vendégei lesznek.

Női kézilabda, A divízió, C csoport, 4. forduló:
Székelyudvarhelyi NKK–FC Argeș 23–38 (8–23),
az udvarhelyiek gólszerzői: Kerekes 7, András, Fekete, Bodó 3–3, Munteanu, Mátis, Lukács 2–2, Mester 1.
Játszott még: Bálint Anna, Major, Sándor, Voloncs, Bálint Boglárka.
Kiállítások: 4, illetve 4 perc.
Hétméteresek: 0/0, illetve 3/2.