Csak egy pontot tartottak otthon a Csík körzeti focibajnokságban

Dobos László 2018. szeptember 24., 15:29

Nem termett babér a hazai pályán játszott csapatoknak a Csík körzeti labdarúgó bajnokság 3. fordulójában. Az öt mérkőzésből négyet a vendégek nyertek meg, egy pedig döntetlennel zárult.

Csíkszentkirályról is ponttal távoztak a vendégek Fotó: Gecse Noémi

A legérdekesebb összecsapást Csíkszentkirályon rendezték, ahol a hazai csapat végig vezetett, de a vendég csíkszentmihályi gárda a 90. percben egyenlített.

Labdarúgás, Csík körzeti bajnokság, 3. forduló:
Csíkszentkirályi Borsáros–Csíkszentmihályi Törekvés 1–1 (1–0), gólszerzők Gráncsa Csaba (34. perc), illetve Ambrus Antal (90.);

Csíkszentimrei Töviske–Tusnádfürdői SE 2–7 (1–3), gólszerzők Sinka Levente (43. és 59.), Melles Alpár (11.), Mihai Arnold (13. és 71.), Hanzi Csaba (22. és 70.), Darócz Zsolt (86.) és Bálint Zsolt (91.)

Tusnádi Piliske–Gyimesbükki SE 1–2 (1–2), gólszerzők Moldován Norbert (6.), illetve Bilibók Csaba (9.) és Gabriel Grosu (19.);

Csíkszentmártoni Alcsík SE–Gyimesfelsőloki Tatrosforrás 1–2 (0–1), gólszerzők Tóth Zsolt (91.), illetve Póra Szabolcs (18.) és Tankó Barna (71.);

Kozmási Komisz–Szépvízi MŰ 1–2 (0–2), gólszerzők Oláh János (50.), illetve Tőke Hunor (19.) és Alin Covrig (28.).

A következő forduló (szeptember 30., vasárnap) programja: 10 órától Szépvíz–Szentmárton és Felsőlok–Tusnádi Piliske; 13 órától Gyimesbükk–Szentimre, Szentmihály–Kozmás és Tusnádfürdő–Szentkirály.